metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
senior Eugenio ~senior Eugenio (Gość)19.04.2024 10:06

Dnia 17.04.2024 rozpoczął się początek końca kariery politycznej pani Marleny.

81


Lily ~Lily (Gość)19.04.2024 09:24

Chyba spin doktorzy Pani Marleny znowu źle jej doradzili, żeby poprzeć obecnego prezydenta i się z nim dogadywać, co widać po komentarzach...

81


gość1 ~gość1 (Gość)19.04.2024 11:46

Pani Maleno mam do Pani serdeczną prośbę, proszę skończyć z tym cyrkiem.

40


Paweł ~Paweł (Gość)19.04.2024 06:03

Brak poparcia Pani Marleny to najlepsze co mogło się przydarzyć panu Wiernickiemu. Kto jest mądrym człowiekiem który rozumie politykę na szczeblu miejskim to będzie głosował na Wiernickiego. Dziś już wiemy że oprócz czytania z kartki pan Krzysztof Chojniak nic nie powiedział w debacie co mogło nas przekonać do siebie. Ponza debatą ważne jest również ostatnich 2-3 lata w czasie których wg zabetonował się w gabinecie i rzadko spotykał się z mieszkańcami. Ja będę głosował na młodego człowieka który coś zmieni w tym mieście.

141


Y arem ~Y arem (Gość)18.04.2024 20:08

Pani Marlena wstyd. Wyglada na to ze nigdy nie chodziło pani o zarządzanie miastem. Żenada wstyd. Jak to wytłumaczyć.

102


ja ~ja (Gość)19.04.2024 12:34

Polityka, to sztuka układania się. I czasem - wybierania mniejszego zła. Pani i pani ekipa o tym nie wiecie?

61


mistral ~mistral (Gość)19.04.2024 14:24

To już jest początek końca kariery politycznej pani Marleny. Mieszkańcy czują się oszukani i napewno to zapamiętają. Jak Pani będzie teraz mogła spojrzeć im w oczy?

42


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)19.04.2024 15:14

Tak, mamy przedziwną sytuację.
Otóż Pan Marlena z PO, która od lat atakowała Chojniaka, teraz wskazuje, żeby na Chojniaka głosować.
Pan Łukasz z PiS krzyczał na wiecu "Pogonimy Chojniaka !". Teraz PiS zaleca, żeby na Chojniaka głosować.
Jednak PiS popierając Chojniaka poparł (dawniej) "swojego" człowieka, a PO nie poparła niedawno "swojego" Juliusza. To jest upadek moralny piotrkowskiej Platformy. Dno dna.

42


sowa ~sowa (Gość)19.04.2024 15:35

Wzrok sięga jedynie do czubka własnego nosa, nie ma co się obrażać na demokrację !!!!!!

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)19.04.2024 16:43

Skoro tak napierniczacie na panią Marlenę, to pomimo, że nie jest z mojej bajki, popieram Ją w 100%. Właśnie w taki sposób postępuje polityk z krwi i kości. Nie narzuca swojego poglądu elektoratowi i pozostawia jemu wolną wolę. Pani Marlena - jeśli czyta Pani ten mój komentarz - pozdrawiam Panią z całego serca i życzę Pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, jak i osobistym.

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat