metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
glosowalam ~glosowalam (Gość)18.04.2024 08:42

Głosowałam na Panią .. A teraz takie zaskoczenie :O Tak mnie Pani zawiodła, bylam za Panią, bo namawiała Pani do zmiany, bo mówiła o tym jak istotne jest odsunięcie obecnego prezydenta. teraz to czytam, mam żal do Pani i do siebie za swoją naiwność, bo Pani uwierzyłam. Faktycznie śledząc historię wydarzeń nie idzie Pani z nami, idzie Pani tam gdzie Pani miejsce zagrzeją ... z wielkim bólem serca przeczytalam ten artykuł. Celem naszym było odsunięcie obecnego prezydenta.. pamięta Pani? Dlatego ja w niedzielę zagłosuję na Pana Juliusz a

295


karol ~karol (Gość)18.04.2024 12:19

Do tej pory głosowałem ja i moja żona na Chojnackiego. Ale ten człowiek już się wypalił. Nie potrafi zrobić nic nowego ani nie będzie potrafił rozruszać Piotrkowa. 18 lat to był wystarczający czas aby się wykazać. Chcę zmiany ! Dlatego będziemy teraz całą rodziną głosować na Wiernickiego. A Pani Marlena zawsze była dla nas podejrzana, że chodzi jej tylko o ciepłą posadkę. Teraz wylazło to z niej o co chodziło. Wielkie NIE dla tej Pani i Chojnackiego.

112


Suweren ~Suweren (Gość)18.04.2024 09:36

Ja i moja rodzina głosowaliśmy na Panią Marlenę praktycznie w każdych wyborach. Jesteśmy strasznie zawiedzeni Pani postawą. Figura którą Pani przedstawiła przed drugą turą jest dla nas niezrozumiała. Jak można mówić że stawia się na doświadczenie skoro przez 5 lat krytykowało się obecnego Prezydenta. Tak wiem, wszystko dla dobra mieszkańców. Wielki zawód Pani Marleno

243


Mwb ~Mwb (Gość)17.04.2024 20:26

Czas odspawać to podejrzane towarzystwo od stołka. Kolejna kadencja bez zmiany prezydenta nieodwracalnie zniszczy to miasto. Nie będzie pieniędzy nawet na oświetlenie ulic. Emeryci nie zbudują budżetu miasta. To ostatnia szansa.

272


Zmiana Piotrków ~Zmiana Piotrków (Gość)18.04.2024 13:11

Pani Marlena nieźle fikołki robi i chciała być prezydentem?szybko maska spadła .

151


go?ć_jacek ~go?ć_jacek (Gość)18.04.2024 12:57

Jako członek wieloletni Platformy glosuje na Pana Wiernickiego Msrlena jesteś polityczny trup

132


Wyborca ~Wyborca (Gość)18.04.2024 15:11

Pożyjemy zobaczymy, pół miasta już wie, że stołek zaklepany

80


Anonimus ~Anonimus (Gość)18.04.2024 09:55

Żenujące.. strach pomyśleć co by było gdyby wygrała.. z kim się układała

262


Pawelek ~Pawelek (Gość)18.04.2024 12:37

Jak można nie poprzeć kandydata ze swojej partii O.O

121


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat