Artykuły do tagu: pis

Witold Waszczykowski odwiedził Piotrków
Konferencja prasowa oraz spotkanie ze zwolennikami europosła Witolda Waszczykowskiego odbyła się we wtorek (28.05.2024) w na piotrkowskiej Krzywdzie. Wszystko za sprawą zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 9 czerwca. Witold Waszczykowski ponownie ubiega się o mandat europosła z list KW Prawo i Sprawiedliwość.
Wiemy kto wystartuje do Parlamentu Europejskiego z listy PiS
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 6, obejmującym województwo łódzkie. Otwiera ją pochodzący z Piotrkowa Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych i poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.
Kogo w Piotrkowie poprze PiS?
W czwartek (18.04.2024) na konferencji prasowej poseł Grzegorz Lorek poinformował w imieniu zarządu Prawa i Sprawiedliwości w Łódzkiem, że w zbliżającej się II turze wyborów, udziela poparcia Krzysztofowi Chojniakowi.
Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Białe plamy na samorządowej mapie Polski - gdzie w Polsce znikają apteki?
2000. Tyle aptek zniknęło z mapy Polski od 2018 roku [1], czyli od ostatnich wyborów samorządowych. Niechlubny poczet „znikających aptek” otwiera województwo dolnośląskie, za nim plasuje się łódzkie i podkarpackie. Dostęp do aptek, czyli do produktów ratujących zdrowie i życie, stanowi o jakości życia mieszkańców. Przy utrzymującej się tej tendencji spadkowej w województwie dolnośląskim do 2051 roku znikną wszystkie apteki.
Protest rolników oficjalnie zakończony
Nie do 10 w czwartek, a do 17 w środę trwał protest rolników sprzeciwiających się zielonemu ładowi i zniesieniu cła na produkty z Ukrainy.
Niskie temperatury im niestraszne. Bieg Morsa już w weekend
VII edycja Biegu Morsa oraz Wielkiego Morsowania odbędzie się w niedzielę (18.02.2024) na Stadionie Miejskim w Sulejowie. Organizatorzy i uczestnicy spotkania już po raz kolejny będą więc propagować zdrowy tryb życia, a także hartowanie organizmu w niskich temperaturach.
Romantyczny koncert gwiazdy w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na najbardziej romantyczny wieczór w roku. Mowa o walentynkach, bo właśnie 14 lutego odbędzie się w MOK-u koncert artysty, znanego między innymi z programu Mam Talent.
Spotkanie PiS w Piotrkowie. Padło ważne pytanie
Politycy działacze oraz zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w niedzielę (04.02.2024) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. W czasie wydarzenia krytykowano między innymi poczynania obecnej koalicji rządzącej. Gość wydarzenia, były wicepremier Mariusz Błaszczak, podczas swojego wystąpienia podkreślił jednak także jak istotne są zbliżające się wybory samorządowe. Zgromadzeni zapytali zaś o to, kogo PiS poprze w zbliżających się wyborach samorządowych.
Kto kandydatem Prawa i Sprawiedliwości?
Do wyborów samorządowych pozostało nieco ponad dwa miesiące. Mimo, że czasu pozostaje niewiele, nadal nie ma żadnych jasnych deklaracji od potencjalnych kandydatów na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Jak wygląda stanowisko Prawa i Sprawiedliwości?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat