Advertisement

Artykuły do tagu: piasek

Będzie jak na bałtyckich plażach
Zakończył się pierwszy etap czyszczenia sulejowskich plaż nad Pilicą. Z ziemi usunięte zostały kępki traw. Teraz w ruch pójdzie maszyna, którą urzędnicy sprowadzili do Sulejowa prosto z Włoch.
Odkrywamy znane i nieznane – Groty Nagórzyckie
Czasem naszą uwagę przyciąga piękno stworzonej przez człowieka architektury, na której często skupiamy się w cyklu „Odkrywamy znane i nieznane”. Jednak najczęściej to, co urzeka swoim wyjątkowym pięknem, jest wytworem natury. Bywa i tak, że czasem możemy zachwycać się też tym, co powstało jednocześnie, jako dzieło natury i człowieka. I tak jest tym razem, bo to człowiek sprawił, że możemy dziś mówić o grotach i korytarzach w pobliżu Tomaszowa. To właśnie człowiek pomógł naturze w tym, jak obecnie postrzegamy to miejsce.
IV Turniej w Siatkówkę Plażową już za nami (AKTUALIZACJA)
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim każdego roku stara się zapewnić atrakcje wszystkim tym, którzy w wakacje zostali w mieście. Z tego okazji na boisku przy ul. Belzackiej, w piątek odbył się IV Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet, w sobotę zaś zagrali mężczyźni.
Piasek zagrał koncert w Piotrkowie
Andrzej „Piasek” Piaseczny wystąpił w Piotrkowie. Trwający blisko dwie godziny koncert artysty odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. „Piasek” zaśpiewał swoje największe hity. Zachwycona publiczność nie chciała wypuścić go ze sceny. Wokalista na bis zagrał pięć piosenek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat