Advertisement

Artykuły do tagu: osi

01.03.2022 12:37
Pierwsza porażka lidera
Dopiero w 15. kolejce AHLPN rywala lepszego od siebie znalazł lider II ligi. Rol-Best, którego najskuteczniejszym zawodnikiem jest znany z ligowych boisk Adrian Malicki przegrał z WKS Proszenie 1:3.
WKS Proszenie włącza się do walki o awans
W najciekawiej zapowiadającym się meczu pierwszej ligi Barwil-Omega nie dał szans Starówce i umocnił się na prowadzeniu. Na drugim poziomie rozgrywkowym Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wicelider uległ trzeciej drużynie w tabeli, mocno komplikując sobie sprawę awansu.
23.02.2022 10:27
Pączki na lodowisku
Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu łyżwiarskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w tłusty czwartek (24.02.2022) na „Pączki na lodowisku”
14.02.2022 13:30
Kolejka niespodzianek
Kilka dość niespodziewanych rozstrzygnięć zapadło w ostatnich meczach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Swoje mecze przegrali wiceliderzy pierwszej i drugiej ligi.
07.02.2022 16:12
Remisy liderów
Remisem zakończyło się spotkanie na szczycie II ligi Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punkty stracił także lider najwyższej klasy rozgrywkowej.
Nowy zegar na Stadionie Miejskim
Nowa podświetlana tablica wyników to nowy obiekt zamontowany na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim. Urządzenie pozytywnie przeszło już pierwsze testy, a podczas meczu po raz pierwszy zostanie uruchomiona w marcu.
Pan Czesław świętował setne urodziny
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski, pełniący również funkcję kierownika sulejowskiego Urzędu Stanu Cywilnego oraz Małgorzata Hamczyk, zastępca kierownika USC odwiedzili pana Czesława z Kurnędza, który skończył niedawno 100 lat. Przedstawiciele gminy Sulejów złożyli 100-latkowi życzenia oraz wręczyli okolicznościowy dyplom i upominek.
31.01.2022 08:03
Budują Nowy Świat
Na osiedlu 800-lecia trwa budowa ul. Nowy Świat. Droga ma połączyć ul. Wierzejską z ul. Reagana i pomóc w obsłudze komunikacyjnej rozbudowującego się osiedla.
Zacięta rywalizacja w I lidze
W sposób niezwykle wyrównany przebiega rywalizacja w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Zwłaszcza w I lidze.
Wysoka porażka byłego mistrza
Niespodziewanie wysoko przegrała jedna z najlepszych drużyn Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Byli mistrzowie z Prym Galerii Wnętrz ulegli Starówce aż 0:5.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat