Artykuły do tagu: mieszkanka

Pierwsza mieszkanka miasta w 2016 roku
Nikola Molenda, która przyszła na świat 2 stycznia 2016 roku o godz. 15.40 w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej na jasnej, przestronnej i pojedynczej sali leżała sobie niczego nieświadoma...
Mieszkanka zablokowała inwestycję
Ulica Przydziałki w Sulejowie powstanie później niż zakładano. Jedna z mieszkanek zablokowała inwestycję.
Grabica: Najstarsza mieszkanka obchodziła urodziny
W ubiegłym tygodniu jedna z dwóch najstarszych mieszkanek gminy Grabica obchodziła 97 urodziny. Z tej okazji jubilatkę Józefę Patury (z domu Płachta), mieszkankę wsi Lutosławice Rządowe, odwiedziły wójt gminy Grabica Edwarda Wójcik i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Grabicy Alicja Migdał. Były najlepsze życzenia, kwiaty, list gratulacyjny oraz książka pt. „Dzieje gminy Grabica” opisująca historię obecnej gminy i sąsiednich miejscowości od czasów średniowiecza aż po rok 2000.
W listopadzie kolejna z trzech najstarszych mieszkanek gminy Grabica, urodzonych w 1914 roku, obchodziła urodziny. Jest to pani Józefa Patury (z domu Płachta), mieszkanka Lutosławic Rządowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat