Artykuły do tagu: lody

09.07.2022 08:15
Słodka strona Piotrkowa
Centrum informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejny spacer tematyczny. W sobotę (09.07.2022) uczestnicy wraz z przewodnikiem poznają najpopularniejsze niegdyś cukiernie Piotrkowa.
Przegląd lodowych trendów na lato 2022
Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, Polacy chętnie sięgają po mroźne przysmaki w różnych odsłonach i formatach. Wyjątkowe połączenia smakowe tegorocznej lodowej oferty nie tylko pobudzają zmysły, ale również przyciągają konsumentów, którzy poszukują nowości na sklepowych półkach. Innowacyjne i nietuzinkowe rozwiązania, w wartej 3,35 mld złotych kategorii lodowej [1], są zatem na wagę złota. O trendach w sezonie 2022 i lodowej ofercie opowiada firma Wedel.
W Piotrkowie powstało muzeum lodów
W Rynku Trybunalskim powstała kolejna atrakcja turystyczna. W sercu Piotrkowa działalność rozpoczęło muzeum lodów.
Jedzenie lodów zimą jest najzdrowsze
Lody najlepiej jeść zimą, bo temperatura pomiędzy powietrzem a np. naszym gardłem jest najmniejsza. Lody polecane są także w czasie anginy lub po operacjach migdałków – łagodzą objawy, działają jak okład. Działają też przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie.
Policjanci z komisariatu w Wolborzu otrzymali nietypowe zgłoszenie. Uwierzyli bo zgłaszającym był wójt.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat