Artykuły do tagu: juniorki

Reprezentantki Polski dwukrotnie zmierzą się ze szczypiornistkami Piotrcovii
Zgrupowanie żeńskiej kadry juniorek w piłce ręcznej (rocznik 2002) odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. Zawodniczki rozegrają dwa sparingi z seniorkami Piotrcovii. Pierwszy mecz odbył się we wtorek, Piotrcovia wygrała go 31:25, drugi mecz kontrolny odbędzie się w środę.
Juniorki Piotrcovii tuż za podium
Młode reprezentantki Piotrcovii wzięły udział w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek "Wszyscy grają w ręczna", który odbył się w Kraśniku. Piotrkowianki zajęły tam ostatecznie czwarte miejsce. Nie wynik był jednak najważniejszy, lecz zdobyte doświadczenie.
Juniorki Piotrcovii będą grać więcej?
Kilka dni temu pisaliśmy o nienajlepszym występie młodych piłkarek Piotrcovii podczas turnieju zorganizowanego w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek, piotrkowianki przegrały wszystkie trzy spotkania. Trenerki podkreślały wówczas, że to efekt braku doświadczenia, po czym zaapelowały do działaczy, aby ci pomogli to zmienić. Co na to członkowie Zarządu?
Nienajlepiej miniony weekend będą wspominać młodsze piłkarki Piotrcovii, które podczas turnieju zorganizowanego w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek przegrały wszystkie trzy spotkania. W piątek uległy zespołowi MKS-CKS SMS Szczecin 28:36 (13 :16), w sobotę przegrały z GTPR Gdynia 24:29 (12 :10), natomiast w niedzielę nie sprostały Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Vambresia Worwo Wąbrzeźno, przegrywając 29:35 (14:15). Ten zespół ma jednak potencjał, który szkoda byłoby zmarnować.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
14.04.2008 19:29
Piotrcovia w finale mistrzostw Polski ! To co nie udało się seniorkom, zrealizowały juniorki młodsze. Podopieczne Mariusza Śpiewaka wygrały wszystkie półfinałowe mecze turnieju rozegranego w ostatni weekend w Elblągu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat