Artykuły do tagu: bal

Poznaj sekrety zalewu Sulejowskiego i nie tylko
Historię rzeki Pilicy, zalewu Sulejowskiego oraz pobliskich im miejscowości w naszym regionie, będzie można zgłębić już w piątek 23 lutego w Mediatece 800-lecia, podczas promocji nowej książki Andrzeja Kobalczyka. Autor spotka się z czytelnikami osobiście.
Płynie w nich gorąca krew. Hucznie zakończyli karnawał
Już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Podczas tego wydarzenia zgromadzeni najpierw obejrzeli spektakl przygotowany przez kabaret "Trzeciaki", a następnie wyszli na parkiet zaprezentować swoje taneczne umiejętności.
Studniówkowy szał czas zacząć. Pierwsi bawili się uczniowie TPS-u [ZDJĘCIA]
Ponad 400 osób bawiło się podczas tegorocznego balu studniówkowego uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie. Impreza została zorganizowana w sali w Studziankach i rozpoczęła cykl studniówek szkół z Piotrkowa i regionu.
Zmienił karajobraz i zycie mieszkańców. Książka Andrzeja Kobalczyka o Zalewie Sulejowskim
50 lat temu powstał Zalew Sulejowski – kiedyś nowoczesny obiekt hydrotechniczny, dziś miejsce wypoczynku, przyciągające miłośników żeglugi. O historii propagandowej inwestycji PRL-u i o tym, co zostało z wielkich planów, pisze Andrzej Kobalczyk.
Piotrkowianin zwycięża po serii rzutów karnych
Piotrkowianin po niezwykle zaciętym spotkaniu wywalczył dwa punkty w Kwidzynie. Po upływie regulaminowego czasu gry piotrkowianie remisowali z gospodarzami 27:27. W serii rzutów karnych lepiej spisał się zespół Michała Matyjasika. Chociaż wcześniej piotrkowianie rzucali siódemki bardzo słabo (trafili tylko 3 z 7 wykonywanych). Na uwagę zasługuje powrót po kontuzji na ligowe boiska Jana Stolarskiego.
Pierwszy bal wojowniczki. Przyjdź i pomóż!
Już 6 października w Piotrkowie odbędzie się pierwszy bal charytatywny dla Marysi Dzielnej Wojowniczki. Można przyjść, dobrze się bawić, a przy okazji pomóc w rehabilitacji dziewczynki.
Niecodzienne zdarzenie na placu Balcerka. Jedna osoba poszkodowana
W piątek rano klienci miejscowych straganów byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Dostawcze renault wypadło z parkingu.
13.09.2023 10:15
MOK zaprasza na zajęcia
Balet, taniec, śpiew, teatr, a może szachy - wybór jest naprawdę ogromny. W Miejskim Ośrodku Kultury trwa nabór na zajęcia na nowy sezon artystyczny. Zebraliśmy dla nas listę zajęć, które są skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
Ørsted i PGE wybrały Siemens Gamesa jako dostawcę turbin dla jednego z etapów Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica
Ørsted i Grupa PGE podpisały umowę z Siemens Gamesa Renewable Energy na dostawę turbin wiatrowych dla projektu Baltica 2 o łącznej mocy ok. 1,5 GW. To największy jak dotąd realizowany w Polsce projekt energetyczny oparty o odnawialne źródła energii. Baltica 2 będzie produkować zieloną energię elektryczną pozwalającą zaspokoić potrzeby ok. 2,4 mln polskich gospodarstw domowych. Ørsted i PGE spodziewają się uruchomienia projektu Baltica 2 do końca 2027 roku.
Kapitańska zabawa w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ZDJĘCIA)
Placówka zaprosiła seniorów do wspólnej zabawy. Nie brakowało dobrej muzyki, tańców, skeczów, były żartów i morskich opowieści.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat