Advertisement

Artykuły do tagu: amazonki

Amazonki pozowały do kalendarza
Członkinie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek przygotowują wyjątkowy kalendarz na 2022 rok. Na stronach z poszczególnymi miesiącami znajdą się zdjęcia pań stylizowane na sportowo. W trakcie sesji prezentowano sprzęt sportowy jednego z producentów z Piotrkowa.
Kobiety, badajcie piersi! Różowy Październik 2018
Różowy Październik to miesiąc świadomości raka piersi. W tym szczególnym okresie podejmowane są tematy związane z profilaktyką, diagnostyką i metodami leczenia nowotworu.
Jubileusz piotrkowskich Amazonek
Dziesiąte urodziny obchodzi w tym roku Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek. Jubileuszowa uroczystość odbędzie się 12 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury. Początek o godzinie 17.00.
Amazonki przypominają o profilaktyce
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek organizuje szereg spotkań informacyjnych dotyczących profilaktyki raka piersi. Ich działania są szczególnie intensywne w październiku, który jest miesiącem Świadomości Raka Piersi.
Amazonki z Piotrkowa na podium
Amazonki z Piotrkowa brały udział w XV Regionalnej Spartakiadzie Amazonek Regionu Łódzkiego. Panie z Piotrkowa w zawodach zajęły II miejsce.
Z rakiem można normalnie żyć
Piotrkowskie Amazonki stanęły na podium podczas tegorocznej Wojewódzkiej Spartakiady w Łowiczu – zajęły III miejsce.
Piotrkowskie Amazonki zapraszają
15 października to Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Tego dnia (czwartek) Piotrkowskie Centrum Zdrowia, Stowarzyszenie Amazonek i NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki zapraszają panie na badania profilaktyczne.
Piotrkowskie Amazonki w końcu mają swoja siedzibę. Pierwszy raz od 6 lat. Stowarzyszenie będzie teraz funkcjonować przy ulicy Dmowskiego (biurowiec Piomy). Problemem jest jedynie brak mebli. Amazonki apelują o pomoc.
Piotrkowskie Amazonki zdobyły złoty medal podczas XX Ogólnopolskiej Spartakiady Amazonek, która zakończyła się wczoraj w Poznaniu.
8 czerwca - Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi
W niedzielę, 8 czerwca, piotrkowskie „Amazonki” w ramach ogólnopolskiej akcji Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej przekonywały mężczyzn, by namawiali swoje mamy, żony i córki do regularnych badań. Amazonki w akcji promowania profilaktyki zdrowotnej wsparła poseł na Sejm RP Elżbieta Radziszewska oraz OZPN i drużyny UKS Piotrcovia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat