Artykuły do tagu: Ws

W środę będą blokować „dwunastkę”
Przedstawiciele inicjatywy S12 Natychmiast zapowiadają blokadę drogi krajowej nr 12. Jak tłumaczą, chcą wyrazić swoje niezadowolenie z powodu braku realizacji obietnic dotyczących budowy drogi ekspresowej S12, które składali rządzący.
Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska – pasja, profesjonalizm i zaufanie
Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska, to miejsce, które charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Świadczymy usługi dotyczące różnych kategorii prawa i zawsze oferujemy dogodne rozwiązania spraw. Nasze działania kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i większych podmiotów gospodarczych. Każdą sprawę doprowadzamy do końca z pozytywnym skutkiem dla naszych klientów. Jesteśmy zwolennikami nieszablonowego postępowania i działamy zawsze zgodnie z prawem. Dokładna znajomość przepisów i kruczków prawnych daje nam przewagę nad niejednym przeciwnikiem. Powierzenie swojego losu w nasze ręce, to z pewnością odpowiedzialna decyzja. Bogate doświadczenie, serce wkładane w pracę i zaangażowanie to cechy, które nas wyróżniają na tle innych Kancelarii.
Wyniki 12. kolejki piotrkowskiej okręgówki. Zmiana na pozycji wicelidera
Pilica Przedbórz została nowym wiceliderem piotrkowskiej okręgówki po wygranej ze Świtem Kamieńsk i rozgromieniu przez GKS II Bełchatów drużyny Włókniarza Moszczenica. W 12. kolejce rozgrywek wysoko wygrał także lider z Drzewicy.
Niedzielny raport wojewody. Ile zakażeń w naszym regionie?
24 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, w powiecie piotrkowskim - 19. Z niedzielnego raportu służb wojewody wynika, że mamy 314 nowych zakażeń w Łódzkiem.
Koronawirus. W mieście i powiecie znów wiele nowych zakażeń
W województwie łódzkim jest 411 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - to dane przekazane nam w sobotę przez służby wojewody łódzkiego. 18 nowych zakażeń mamy w Piotrkowie Trybunalskim i aż 26 w powiecie piotrkowskim.
Zginął w wypadku drogowym, choć nawet nie wyszedł na jezdnię
51-latka kierująca oplem potrąciła stojącego przy ogrodzeniu posesji mężczyznę. 91-latek nie przeżył wypadku.
Wielkogabarytowy problem na piotrkowskich osiedlach
Problem z odbiorem śmieci, szczególnie tych wielkogabarytowych, przy ul. Wyzwolenia i Bugajskiej w Piotrkowie zgłosiła redakcji słuchaczka magazynu Magiel. Nie jest to oczywiście odosobniony przypadek. Zdaniem mieszkańców sterty starych mebli przy pergolach śmietnikowych szpecą miasto. Sytuacja może się poprawić od stycznia 2021 r., bo według założeń nowego przetargu na odbiór odpadów, ma zostać zwiększona częstotliwość odbioru wielkogabarytowych śmieci.
Wstrzymanie planowanych przyjęć na chirurgię i urologię
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów na Oddział Chirurgiczny oraz Oddział Urologiczny.
Czy kupcy przeniosą się na targowisko przy Dmowskiego?
Prowadzone są wstępne zapisy na listę chętnych do handlowania na bazarze przy Dmowskiego w Piotrkowie. Na razie funkcjonuje on w soboty i niedziele, natomiast w związku reorganizacją targowiska przy Hali Targowej, ma być ono czynne także we wtorki i piątki.
Marszałek województwa łódzkiego z dodatnim wynikiem testu. Wojewoda też na kwarantannie
Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego zakażony koronawirusem - poinformowało biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego. Część urzędników skierowano na pracę zdalną. COVID-19 zmusił też wojewodę łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego do przejścia na pracę zdalną.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat