Artykuły do tagu: Kowalewski

Lider kupców nie odpuszcza
Lider kupców, który sprzeciwia się reorganizacji targowiska przy hali, wpadł na ciekawy pomysł. Nie tylko nie przeniósł swojej działalności na inny teren, a wręcz przeciwnie - zainwestował w „stary” i tym samym nie poniósł żadnych nowych kosztów z tytułu opłaty targowej.
Czy kupcy przeniosą się na targowisko przy Dmowskiego?
Prowadzone są wstępne zapisy na listę chętnych do handlowania na bazarze przy Dmowskiego w Piotrkowie. Na razie funkcjonuje on w soboty i niedziele, natomiast w związku reorganizacją targowiska przy Hali Targowej, ma być ono czynne także we wtorki i piątki.
Krzysztof Kowalewski na spotkaniu z piotrkowską publicznością
Ceniony i powszechnie lubiany przez publiczność aktor, Krzysztof Kowalewski, gościł w poniedziałek, 29 maja, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie. Przybyli na spotkanie z aktorem piotrkowianie mogli posłuchać jego barwnych opowieści, między innymi o słynnym panu Sułku, w którego wcielał się na radiowej antenie przez ponad 40 lat. Krzysztof Kowalewski w drugiej połowie lat 80. dwukrotnie pracował na planie filmowym w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat