Advertisement

Artykuły do tagu: Wrocław

Policjanci z Piotrkowa złapali włamywacza... we Wrocławiu
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 27-latka odpowiedzialnego za szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem. Złodziej włamał się do piwnicy, domków letniskowych, garażu i samochodu na terenie Piotrkowa. Został zatrzymany we Wrocławiu.
Apel sanepidu! Pasażerowie pociągu Wrocław - Białystok mogli mieć kontakt z zakażonym
Sanepid w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje osób, które podróżowały pociągiem relacji Wrocław - Białystok we wtorek (4 sierpnia).
Zlikwidowali laboratorium do produkcji amfetaminy i materiałów wybuchowych
Piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali na terenie województwa dolnośląskiego mężczyznę podejrzanego o wytwarzanie amfetaminy i posiadanie substancji wybuchowej. 40-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Domy pod Wrocławiem. Zainwestuj w przyszłość, wybierając do zamieszkania obszary Natura 2000.
Troska o zdrowie całej rodziny jest głównym czynnikiem, popychającym do zrealizowania marzenia o własnym domu pod Wrocławiem. Smog stał się nieodłącznym czynnikiem miejskiego życia. Dalekosiężne konsekwencje tego nieprzyjemnego zjawiska dla naszych organizmów są trudne do przewidzenia, lecz z całą pewnością nie należą do korzystnych. Postępujący brak energii, trudności z oddychaniem, życie w trybie “zombie” - tego wszystkiego chcemy za wszelką cenę uniknąć. Ponieważ jest to problem na skalę globalną, równolegle osoby decyzyjne we wszystkich cywilizowanych krajach starają się podejmować decyzje, dzięki którym będzie można dobrze zadbać o przyszłe pokolenia.
Grudniowy hit Wrocławia - Jarmark Bożonarodzeniowy
Wrocław- jedno z najpiękniejszych polskich miast, które na brak turystów nie może narzekać. Ludzie z całego świata tłumnie przyjeżdżają do siedziby władz województwa dolnośląskiego, aby podziwiać przepiękne krajobrazy i korzystać z wielu atrakcji turystycznych. Można powiedzieć, że we Wrocławiu każda pora roku zaskakuje innymi przyjemnościami. Zimą bezsprzecznie jest to Jarmark Bożonarodzeniowy.
Dlaczego angielski korepetycje wrocław stają się coraz bardziej popularne?
Angielski jest w dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniony. Każdy współczesny człowiek posługuje się tym językiem w pewnym stopniu. Najlepiej znać angielski na wysokim poziomie. To umożliwia wzrost kariery, studia za granicą, więcej perspektyw.
Marcin Januszkiewicz wygrał PPA we Wrocławiu
Piotrkowianin Marcin Januszkiewicz zdobył Grand Prix 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zwyciężył w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki. W finale konkursu wzięło udział siedmiu młodych artystów.
Artyści ASP we Wrocławiu wytyczają „Kierunek Malarstwo” w piotrkowskim ODA
Wernisaż wystawy odbył się 6 listopada. Jest to klasyczna wystawa malarstwa, swoje prace prezentuje czterdziestu pięciu artystów związanych z wrocławską ASP im. Eugeniusza Gepperta.
Piotrkowianie w największej gitarowej orkiestrze świata
Grupa piotrkowian uczestniczyła w Gitarowym Rekordzie Guinnessa. Wraz z rzeszą innych gitarzystów z całej Polski wykonali na wrocławskiej Pergoli utwór "Hey Joe" legendarnego gitarzysty Jimmy'ego Hendrix'a. Co prawda nie udało się pobić zeszłorocznego rekordu, czyli 7334 uczestników, ale liczyła się wspaniała atmosfera i dobra zabawa. W tym roku zarejestrowało się 5003 gitarzystów.
Sprawa Romana W. przedawniona?
Kilkanaście lat śledztwa, ekstradycja ze Stanów Zjednoczonych i wreszcie ponad półtora roku w piotrkowskim areszcie. Może się okazać, że sprawa byłego mistrza świata w zapasach (Katowice 1982) i olimpijczyka (Seul 1988) Romana W. została przedawniona. Karalność czynów, których miał się dopuścić, minęła bowiem 7 marca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat