Artykuły do tagu: RC

Pszczółki z Gniezna znów wygrały
Piotrcovia po raz trzeci w tym sezonie przegrała z MKS URBIS Gniezno. Zespół z Piotrkowa miał duże szanse na trzy punkty, kilkakrotnie dochodził do remisu, ale za każdym razem oddawał inicjatywę rywalowi. Brakło również sportowego szczęścia - zawodniczki obiły kilka razy słupki i poprzeczkę.
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Złamanie ciszy wyborczej w Piotrkowie? Wpłynęło zawiadomienie do prokuratury
Przedstawiciele KWW Łukasza Janika 'Bo liczy się człowiek' złożyli zawiadomienie o możliwości naruszenia ciszy wyborczej. Zdaniem zgłaszających, chodzi o emisję materiałów mających znamiona agitacji wyborczej, które były emitowane w sobotni wieczór (06.04) podczas wydarzenia zorganizowanego w Rynku Trybunalskim.
Niespodzianka w Kobierzycach! Trzy punkty jadą do Piotrkowa
Piotrcovia pokonała na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce w trzecim swoim spotkaniu w rundzie finałowej ORLEN Superligi. Zespół z Piotrkowa nie zraził się wysokim prowadzeniem gospodyń po kwadransie (10:5), odrobił część strat już do przerwy, a w drugiej połowie, po nerwowej końcówce, przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odwołany
Jacek Sokalski nie jest już prezesem Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tak zdecydowała w głosowaniu Rada Nadzorcza PSM.
Wystawa „Chłopi w Archiwach” oficjalnie otwarta
W tym roku będziemy świętować setną rocznicę przyznania literackiej Nagrody Nobla Władysławowi Reymontowi za powieść „Chłopi”. Z tej okazji Archiwum Państwowe przygotowało bogato ilustrowaną wystawę poświęconą autorowi epopei oraz jego dziedzictwu.
Bez niespodzianki w Lubinie
Piotrcovia nie nawiązała walki z Zagłębiem Lubin, co dosadnie pokazuje wynik meczu. Mistrzynie Polski wygrały pewnie obie połowy, zwyciężając ostatecznie aż 39:21 (20:9).
Półfinał nie dla piotrkowianek
To był bardzo podobny mecz Piotrcovii do tego rozegranego w minioną niedzielę. Ekipa Agaty Cecotki nie sprawiła niespodzianki, jaką byłoby wyeliminowanie z Orlen Pucharu Polski drużyny MKS FunFloor Lublin. Piotrcovia przegrała 22:34 (12:18) i tym samym zakończyła swój udział w tych rozgrywkach na ćwierćfinale.
Nie będzie list KWW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Rady Miasta?
Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim, nie będzie kandydatów na radnych w Piotrkowie Trybunalskim, startujących z list PiS. Komisarz postanowił utrzymać uchwały, zaskarżone przez przedstawicieli ugrupowania w sprawie odmowy rejestracji zgłoszenia listy kandydatów tego komitetu wyborczego.
Radio Perfect podbiło scenę MOK-u
Ponadczasowe przeboje w nowych aranżacjach. To wszystko zagwarantował koncert "Radio Perfect". W Miejskim Ośrodku Kultury piotrkowscy artyści zaprezentowali publiczności kultowe piosenki zespołu Perfect w zupełnie nowej odsłonie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat