Artykuły do tagu: Mzurki

Kolejny etap walki o drogę
- Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego został poproszony o rozwiązanie problemu ruchu pojazdów ciężarowych przez miasto – informuje bełchatowskie Starostwo.
Region: Kierowca busa najechał pieszego
Z obrażeniami ciała do piotrkowskiego szpitala trafił pieszy, na którego z nieznanych przyczyn najechał kierowca busa.
Koło Gospodyń Wiejskich Budków-Mzurki zaprasza na zabawę w plenerze. Impreza odbędzie się 8 września 2012r. w Parku Mzurki.
Siedem osób, w tym sześcioro dzieci, trafiło do szpitala w wyniki wypadku drogowego, do którego doszło około południa w na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Mzurki.
Czołowe zderzenie na „ósemce” - kierowca nie żyje
O godzinie 8.30 na drodze krajowej nr 8 (między Gomulinem a Mzurkami) doszło do wypadku drogowego. Ranne zostały trzy osoby. Jeden z kierowców zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Dzisiaj w Mzurkach po raz czwarty odbędzie się przegląd pieśni i tańców ludowych.
Region: Chętnie sprzedam ziemię pod wiatrak
Nie tak dawno w Mzurkach (pow. piotrkowski) w szczerym polu pojawiła się wysoka konstrukcja (widoczna na kilkanaście kilometrów). Pojedyncza elektrownia wiatrowa została postawiona na polu mzurskiego gospodarza. Ten ze sprzedażą ziemi długo nie zwlekał, głównie ze względów finansowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat