Artykuły do tagu: MEN

„Kwestia bezpieczeństwa dotyczy wszystkich Polaków”. Dariusz Joński w Piotrkowie Trybunalskim
Poseł Dariusz Joński, który jest „jedynką” Koalicji Obywatelskiej w Łódzkiem w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przyjechał w niedzielę do Piotrkowa Trybunalskiego. To kolejny przystanek na trasie jego kampanii wyborczej. Na terenie bazaru przy ulicy Dmowskiego zorganizował konferencję prasową oraz rozmawiał z zainteresowanymi mieszkańcami.
I Komunia Święta w piotrkowskich parafiach
Maj to miesiąc, w którym tradycyjnie w kościołach odbywają się I Komunie Święte. Także w piotrkowskich parafiach dzieci przystąpiły już do tego sakramentu lub zrobią to w najbliższych dniach.
Nowy komendant Policji w Piotrkowie
W poniedziałek (06.05.2024) został zaprzysiężony nowy Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim, został nim młodszy inspektor Radosław Malanowski pełniący od stycznia obowiązki komendanta, po odejściu na emeryturę inspektora Krzysztofa Dąbrowskiego.
PAP zaprasza na seminarium „Wybory do Parlamentu Europejskiego”
Polska Agencja Prasowa zaprasza dziennikarzy i nauczycieli na seminarium „Wybory do Parlamentu Europejskiego”. W programie m.in. wystąpienie prof. Jarosława Flisa, który opowie o ciekawostkach i pułapkach dotyczących tegorocznych eurowyborów.
Wiemy kto wystartuje do Parlamentu Europejskiego z listy PiS
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 6, obejmującym województwo łódzkie. Otwiera ją pochodzący z Piotrkowa Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych i poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.
Napoje witaminowe - szybki sposób na uzupełnienie witamin
Wiele osób ma trudności w zapewnieniu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych poprzez regularne, zbilansowane posiłki. Dlatego coraz więcej z nich sięga po alternatywne sposoby uzupełniania niezbędnych substancji. Jednym z rozwiązań są napoje witaminowe. Zastanawiasz się, czym są takie produkty spożywcze, jakie korzyści oferują i dla kogo są przeznaczone? Z niniejszego artykułu dowiesz się wszystkiego o napojach witaminowych.
Piotrkowianie odwiedzają cmentarze
Świąteczna chwila zadumy zachęca mieszkańców miasta do odwiedzin swoich bliskich na piotrkowskich cmentarzach. Modlitwa, czas wspomnień, a także drobne porządki tym aktywnościom towarzyszy wiosenna aura.
Przeżyli z sobą wiele lat
Jubileusze małżeńskie stanowią ważny moment w życiu każdej pary. Symbolizują trwałość miłości i wspólnie spędzone lata. W Piotrkowie „Diamentowe" „Szmaragdowe” i „Złote Gody" świętowały cztery pary.
Pijany bez prawa jazdy. Stracił je przez alimenty
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego radomszczańskiej komendy wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do tego nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów, które stracił bo nie płacił alimentów.
Regularnie donoszą do komendy, bo mają misję
Tylko w ubiegłym roku piotrkowska Komenda Policji otrzymała kilkaset zawiadomień o popełnieniu wykroczeń, które przesłały te same trzy osoby. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, doniesieniami zajmują się specjalnie oddelegowani do tego policjanci.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat