Artykuły do tagu: Imprezy

Organizacja imprez plenerowych: zalety wyboru hal namiotowych dla twojej firmy
Szybki rozwój firm sprawia, że bardzo często pojawiają się problemy z powierzchnią użytkową. Samo stworzenie budowli jest jednak wymagające oraz czasochłonne, dlatego świetną alternatywą okazują się hale namiotowe, dzięki którym w szybszy i zdecydowanie tańszy sposób, możliwe jest powiększenie przestrzeni użytkowej. Właśnie dlatego, hale namiotowe są czymś, co warto rozważyć podczas organizacji imprez plenerowych.
21.05.2024 10:15
Dni Radomska 2024
Zapraszamy do udziału w największej i najbardziej oczekiwanej imprezie plenerowej w naszym mieście – Dni Radomska 2024.
Co czeka nas w ten weekend?
TSA i Baranovski - to dwie gwiazdy, które już w ten weekend będzie można usłyszeć na scenach w Piotrkowie i Moszczenicy. To jednak nie wszystkie imprezy, jakie czekają nas w ten weekend.
Imprezowy weekend przed nami
Sportowo, kulturalnie, imprezowo, ludowo, a nawet handlowo - sposobów na spędzenie soboty i niedzieli będzie bardzo dużo. Wiele wydarzeń nie tylko w Piotrkowie, ale także w powiecie.
Propozycje na weekend. Sprawdź co dziać się bedzie w Piotrkowie i regione!
Koncerty, propozycje kinowe, transmisja live koncertu Metaliki na żywo w kinie Helios oraz "Piotrkowska potańcówka" to propozycje na weekend. Początek imprez już w piątek!
Kolejna miejska potańcówka na Rynku Trybunalskim
Lipcowe tańce pod chmurką przyciągnęły na Rynek Trybunalski wielu miłośników spontanicznych pląsów. Czy tak będzie i tym razem? Dowiemy się już w najbliższy piątek.
Kino na leżakach wraca do Piotrkowa już w tym tygodniu
Na placu przed Mediateką 800-lecia znowu rozstawią leżaki i wielki ekran. 20 sierpnia zwolennicy kina pod gwiazdami będą mogli obejrzeć kolejną część komediowej serii "Grzechów" wyreżyserowanej przez Philippe'a de Chauverona.
29.05.2023 10:23
DNI RADOMSKA 2023
Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu na Dni Radomska – największej imprezy plenerowej w mieście. 3-4 czerwca, Park Solidarności (ul. Armii Krajowej) Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
Łódzkie wspiera kulturę - także w naszym regionie
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przyznał dofinansowania na organizację imprez i wydarzeń kulturalnych stowarzyszeniom z Piotrkowa i okolic. Przyznane dotacje pozwolą m.in. na zorganizowanie ogólnopolskiej imprezy Folk Festival przez stowarzyszenie Agrafa, a także Wojewódzkich zawodów Sikawek Konnych i Przenośnych, którego inicjatorami są członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygłowie.
Dekoracje na pierwsze urodziny ze sklepu Moje Party
To już pierwsze urodziny Twojej małej pociechy. Minął okrągły rok, odkąd najmłodszy członek rodziny pojawił się w domu i odwrócił Wasze życie do góry nogami. Przeżyliście razem na pewno wiele niezapomnianych chwil, także najwyższy czas, aby odpowiednio uczcić te godne pamięci momenty Waszego życia, a roczek to najlepsza okazja, aby to właśnie zrobić.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat