Advertisement

Artykuły do tagu: Facebook

Pokaż się w sieci dzięki widoczności na Facebooku
Jeżeli chcemy być widoczni w sieci warto zainwestować w swój wizerunek w takich miejscach jak Facebook. Social media są bazą tysiąca użytkowników, do którym możemy trafić.
Jakie są najważniejsze zasady promowania przez Facebooka?
Instagram czyli Świetna forma promocji !
Nie da się ukryć, że media społecznościowe zawładnęły całym światem, niezależnie od wieku odbiorców. Na porządku dziennym jest, że już nawet maluchy umieją obsługiwać Facebooka i YouTube. Ty także nie możesz być w tyle!
Założył fikcyjny profil poszukiwanego mężczyzny, bo chciał przestraszyć kolegę
16-latek z Radomska dla żartu założył na Facebook'u fałszywy profil Jacka Jaworka, który podejrzany jest o zastrzelenie brata, bratowej i bratanka w domu we wsi Borowce. 52-letni mężczyzna jest poszukiwany od 10 lipca.
Jak się nie uzależnić?
Mówisz „uzależnienie”, myślisz – alkohol, narkotyki, papierosy. Okazuje się jednak, że nie pijąc, nie biorąc i nie paląc można być uzależnionym. I nie zdawać sobie z tego sprawy.
Szarek: cenzura na Facebooku przyniosła filmowi IPN reklamę
Film IPN został zablokowany na Facebooku. Po kilku godzinach blokada została zdjęta. "Dzięki temu cenzura, która miała być zastosowana, przyniosła dobre strony, ponieważ ten film został zareklamowany" - ocenił prezes IPN Jarosław Szarek.
Agencja e-commerce z Wrocławia podpowiada. Jak wygląda marketing w sklepie internetowym?
Agencja e-commerce z Wrocławia zdecydowała się udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania właścicieli sklepów internetowych. Jeśli chcesz zadbać o skuteczny marketing swojego sklepu, skorzystaj z tej okazji. Dzięki zawartym tu radom możesz przyciągnąć więcej klientów. Wyraźnie zwiększysz też swoje zyski. Co najważniejsze, wyróżnisz się na tle konkurencji i już wkrótce będziesz ważnym graczem na rynku.
Facebook przeszkoli przedsiębiorców z Piotrkowa
W piotrkowskiej mediatece odbędzie się we wtorek 29 października bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.
11 pomysłów na treści na Twoim fanpage'u w 2017 roku
Brak słońca i niskie temperatury nie sprzyjają Twojej kreatywności? Konkurencja wczoraj stworzyła świetny viralowy post i zastanawiasz się jak mogłeś nie wymyślić tego pierwszy? Facebook znowu obciął zasięgi organiczne, a statystyki muszą się zgadzać? Spieszymy na ratunek! Poniżej 11 uniwersalnych pomysłów na treści, które możesz opublikować na (prawie) każdym prowadzonym fanpage’u:
24.04.2014 09:08
Życzenia
Na facebookowym profilu Graffiti Piotrków pojawił się tekst autorstwa Mariusza Baryły, w którym zajmuje się on tematem świątecznym. Poniżej prezentujemy cały artykuł.
Dochodzenie ws. nawoływania do zabójstwa Trynkiewicza
Piotrkowska prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie nawoływania do pozbawienia życia Mariusz Trynkiewicza.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat