Artykuły do tagu: Dziury

Utrudnienia na Wolborskiej. Ekipy łatają dziury
Zespoły drogowców pracują nad naprawą nawierzchni jezdni, które uległy uszkodzeniu wskutek intensywnie zmieniającej się zimowej aury. Urzędnicy podkreślali już wcześniej, że kilkukrotne ataki zimy nie wpłynęły dobrze na stan piotrkowskich ulic.
16.02.2024 11:52
Łatanie w toku
Piotrkowianie od wielu dni zwracają uwagę na liczne dziury w jezdniach, które znacznie utrudniają jazdę. Niektóre są naprawdę duże, a ryzyko uszkodzenia przez nie samochodu, nie mniejsze. Drogowcy ruszyli jednak w ostatnich dniach do pracy, więc ubytki powinny powoli być uzupełniane.
Mieszkańcy Granicznej protestują!
W środę po południu mieszkańcy ulicy Granicznej zorganizowali spotkanie z mediami. Sprzeciwiają się zamknięciu dojazdu do ulicy Roosevelta.
Jeżdżąc samochodem ulicami Piotrkowa Trybunalskiego, warto bacznie obserwować drogę. Topniejący śnieg odsłonił liczne dziury i wyrwy. Przybywa ich z dnia na dzień. - Niektóre z nich są ogromne. Uważajcie, by nie urwać koła - napisał do nas jeden z naszych czytelników.
Czas na naprawę ulic uszkodzonych przez remont
Duża modernizacja ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie już za nami, ale w czasie tych prac mocno ucierpiały okoliczne ulice. Przykładem jest ulica Sadowa, na której rozpoczęły się już prace naprawcze.
Konkurs
Ulica Moryca w Piotrkowie Trybunalskim została uznana przez organizatora konkursu "Ale dziura" za najbardziej dziurawą drogę w mieście. Inicjatorem akcji jest miejski radny Łukasz Janik, a zwycięskiego zgłoszenia dokonał pan Krzysztof Szczepanik. Tym razem nad dziurami nie rozpalono grilla, ani nie zasadzono na nich kwiatów, jak stało się w pierwszych dwóch edycjach.
06.05.2022 12:09
Przebudują ul. 1 Maja
Władze Piotrkowa szykują przebudowę kolejne drogi. Jeszcze w tym roku przebudowa ma zostać ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Jak zapowiedzieli, tak robią
Trwa pozimowa naprawa dróg w Piotrkowie. Prace trwają m.in. przy popularnym "Kwadracie". O naprawę tej drogi występowała m.in. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
Łatali dziury przy placu Kościuszki
Sprzyjająca aura pozwala drogowcom na pracę przy naprawach nawierzchni jezdni w Piotrkowie Trybunalskim. We wtorek (12.04.2022) można ich było spotkać na części alei 3 Maja oraz w rejonie placu Kościuszki.
Fatalny stan nawierzchni przy
Dziury, dziury, dziury - tak wygląda nawierzchnia wokół popularnego "Kwadratu" w Piotrkowie. O naprawę nawierzchni jezdni apeluje m.in. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat