Advertisement

Artykuły do tagu: Błaszczyński

Przewodniczący Rady Miasta nie został odwołany, przeprosił za swoje zachowanie
Podczas środowej sesji radni Piotrkowa mieli zdecydować czy odwołać Mariana Błaszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady, ale punkt ten zdjęto z porządku obrad.
Radni PiS chcą odwołania Mariana Błaszczyńskiego za
Piotrkowscy radni Prawa i Sprawiedliwości zamierzają złożyć wniosek o odwołanie Mariana Błaszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miasta. Jak tłumaczą, powodem jest skandaliczne zachowanie samorządowca podczas jednej z uroczystości poświęconych 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Stan przewodniczącego - jak napisali reporterzy Dziennika Łódzkiego - wskazywał na to, że mógł być pod wpływem alkoholu.
Nowy-stary przewodniczący piotrkowskiej Rady Miasta. Zobacz zdjęcia z pierwszej sesji!
Marian Błaszczyński został ponownie wybrany na przewodniczącego piotrkowskiej Rady Miasta. Taką decyzję w środę podjęli radni podczas inauguracyjnej sesji.
Prezydent Chojniak z wizytą w Izraelu
Piotrków będzie miał kolejne miasto partnerskie. Tym razem o chodzi Ness Ziona - miasto położone w centralnej części Izraela.
Wyróżnienia dla działaczy kultury
Koncert podsumowujący tegoroczne Piotrkowskie Dni Kultury odbył się wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury. W trakcie imprezy osoby działające na rzecz kultury otrzymały wyróżnienia. Brązowy Medal za Zasługi dla Miasta otrzymała nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka Warchulińska.
Koalicja bez większości. Jan Dziemdziora nowym przewodniczącym Rady Miasta?
Od trzęsienia ziemi rozpoczęła się środowa sesja Rady Miasta Piotrkowa. Opozycja złożyła wniosek o zmianę porządku obrad i wprowadzenie punktu o odwołaniu Mariana Błaszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady.
Lekarz kandyduje do Senatu - zabraknie specjalisty?
Jedyny w mieście pulmonolog, Marian Błaszczyński kandyduje do Senatu. Czy to oznacza, że jeśli zdobędzie mandat w piotrkowskim szpitalu zabraknie takiego specjalisty?
Rada Miasta ma nowego przewodniczącego
Jana Dziemdziorę (SLD) na stanowisku przewodniczącego Rady Miasta zastąpił Marian Błaszczyński (Razem dla Piotrkowa). W tajnym głosowaniu otrzymał 14 głosów, przeciw było 9 radnych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat