Advertisement

Artykuły do tagu: 1grudnia

O północy fajerwerki z wieży ciśnień
Kolejny rok w Piotrkowie Trybunalskim nie zostanie zorganizowany miejski Sylwester. Musimy zadowolić się fajerwerkami z wieży ciśnień.
Nie zepsuj sobie Sylwestra!
Tej jednej nocy odpalamy więcej fajerwerków niż przez cały rok. W Sylwestra na terenie Unii Europejskiej dochodzi do kilkuset poparzeń, zranień i pożarów, a nawet wypadków śmiertelnych. Przyczyną większości jest niewłaściwe użytkowanie fajerwerków i nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa.
27.12.2016 08:26
Na basen w Sylwestra?
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie informuje, że 31 grudnia kryta pływalnia przy Belzackiej będzie czynna w godzinach 6.30 – 14.30 (ostatnie wejście o 12.30).
1 grudnia - dzień czerwonej wstążeczki
1 grudnia od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS jako wyraz troski związany ze światową pandemią. Tego dnia wspomina się ofiary AIDS i solidaryzuje z osobami żyjącymi z wirusem HIV i chorymi na AIDS. Symbolem solidarności jest czerwona wstążeczka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat