Reklama

Trybunały Uśmiechu zakończone

Strefa FM Poniedziałek, 22 października 201826491
Ostatni dzień Trybunałów Uśmiechu należał do kobiet. W niedziele piotrkowianie na scenie MOK-u mogli oglądać znanych, polskich aktorów. To wszystko za sprawą spektaklu "Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i Powroty", który przygotował warszawski teatr Capitol.

Ładuję galerię...

Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Żak, Olga Bończyk postarały się o to, aby w zabawny sposób zaprezentować relacje damsko-męskie. U boku trzech kobiet na scenie pojawił się także Władysław Grzywna. Aktorzy, poza grą aktorską, popisali się także umiejętnościami wokalnymi. 

 

Przez cztery ostatnie dni sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury była wypełniona po brzegi. - Spektakl w wykonaniu teatru Capitol uważam za bardzo udany. Nie spodziewałam się, że będzie to zaprezentowane w formie krótkich scenek, ale jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim mogę zobaczyć na scenie aktorów, których znam i lubię. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z tegorocznymi Trybunałami Uśmiechu. Byłam również na spotkaniu z Olgą Lipińską i na koncercie "Kamienicy... Wolności".  Ciężko jest mi wybrać najlepsze wydarzenie, ponieważ każde było zupełnie inne i towarzyszyły im różne emocje. Oby więcej takich wydarzeń w naszym mieście - powiedziała jedna z piotrkowianek.

 

Trybunały Uśmiechu organizowane są w Piotrkowie już od 2003 roku.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

11 ~11 (Gość)26.10.2018 23:37

a widownia smutna gdzie ten smiech

00


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat