Reklama

Szkoły lub pracy szukali w Focusie

ePiotrkow Sobota, 14 maja 202234715
W sobotę w Focus Mall odbyły się Targi Edukacji i Pracy dedykowane dorosłym i młodzieży z Polski i z Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia lub zajęć dodatkowych.

Ładuję galerię...

Targi odbyły się na placu głównym przy wejściu od ul. Słowackiego, na odwiedzających czekały stanowiska firm, m.in. Häring, dwie agencje pracy tymczasowej oraz stoiska szkół.

Agencje pracy prezentowały oferty pracy w województwie łódzkim, zapewniły pomoc w tłumaczeniach, znalezieniu zakwaterowania, a nawet przedszkola dla dzieci. Przy wielu stanowiskach były też osoby znające język ukraiński.

Targi pracy to ważne wydarzenie dla wielu mieszkańców naszego miasta i okolic, zarówno tych którzy mieszkają tu od dawna, jak i nowych, w tym osób przyjeżdżających z Ukrainy. Niezależnie czy ktoś szuka pracy czasowej czy też na dłużej warto było odwiedzić stoiska w Focus Mall i zapoznać się z wieloma ofertami, otrzymać porady i wsparcie nie tylko w znalezieniu pracy, ale też miejsca zamieszkania czy opieki nad dziećmi na czas pracy – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Przy okazji targów w galerii odbyły się także pokazy sportowe oraz zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych, takie jak: zajęcia z robotyki, tańca, aikido. Można było wziąć również udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy.


Zainteresował temat?

0

4


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wsadzi ~wsadzi (Gość)16.05.2022 04:41

A gnom był?

30


piotryna ~piotryna (Gość)15.05.2022 09:39

17 bardzo twarzowa oferta zachecajaca do wspolpracy .

20


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)14.05.2022 16:47

Co to Fokus to nowa religia ?

30


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat