Advertisement

Szczypiornistki BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski obroniły mistrzowski tytuł

Poniedziałek, 17 sierpnia 20208
W miniony weekend drużyna BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski rywalizowała w finale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Nasze zdominowały kolejny turniej PGNiG Summer Superligi i obroniły zeszłoroczny tytuł mistrzowski, a panowie zajęli drugie miejsce i zakończyli rywalizację ze srebrnym medalem.

W meczach grupowych nasze szczypiornistki ponownie nie miały sobie równych i po komplecie zwycięstw zajęły pierwsze miejsce. Z kolei męska drużyna BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski musiała uznać wyższość Autoinwest SAS Gdańsk i zakończyła pierwszą fazę turnieju na drugiej lokacie. 

 

W półfinałach turnieju nasze dziewczyny odprawiły z kwitkiem Pyrki Poznań. Nasi szczypiorniści stanęli naprzeciwko faworytowi turnieju i odwiecznemu rywalowi, czyli Petrze Płock. Po niezwykle zaciętym meczu pokonali płocczan i również awansowali do finału. 

 

W finałach nasi szczypiorniści zmęczeni wcześniejszym meczem nie poradzili sobie z ekipą Damy Radę Inowrocław, która sensacyjnie została nowym mistrzem kraju. Nie zawiodły z kolei nasze panie, które pokonały drużynę z Radzymina. Tym samym wygrywając 5 turniej z rzędu, i zdobywając tytuł Mistrza Polski, a to wszystko bez ani jednego przegranego meczu. 

 

- To już nasz szósty tytuł, więc bardzo się cieszymy i mimo, że to już kolejny to cały czas smakuje tak dobrze jak pierwszy - podsumowała sukces drużyny Sylwia Bartkowiak, zawodniczka BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.

 


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrków ~piotrków (Gość)19.08.2020 18:41

teraz problem bo wygrały i są najlepsze w Polsce. I teraz jak to ugryźć bo szkoda pieniędzy na finansowanie nadal tego sportu. E tam lepiej ściągać chodniki i nowe układać, biznes jest biznes i firmy zaprzyjaźnione są też. Się kręci to po co jakieś wygrane Piotrkowianek, co nie Panie Zarządzający?

10


gość ~gość (Gość)19.08.2020 09:55

A kogo ta plażówka obchodzi. Na pewno większym zainteresowaniem cieszą się rozgrywki kopaczy nawet na najniższym poziomie rozrywkowym. Pojedz sobie na jakąś wioskę to zobaczysz jeden z drugim ilu ludzi przychodzi na mecz.
Inna sprawa to dla tego portalu to niemalże obowiązek pisaniu o takich meczach. Zresztą zawsze były informacje, a teraz nic. Czyżby to zależy od wyników jakie osiąga Polonia Piotrków?
Kolejna sprawa portal epiotrkow piszę o powiecie o wszelkich sprawach. Tymczasem w IV lidze oprócz piotrkowskiej Polonii jest Skalnik Sulejów, który jest wyżej w tabeli. Dlaczego tu nic nie ma o nim.
Piszecie przecież o siatkarzach z Rozprzy to chyba o drużynie z Sulejów należo by także napisać.

22


gość ~gość (Gość)18.08.2020 11:57

Pytanie do redakcji epiotrkow. Polonia grała mecz w sobotę czemu do dziś nie ma o tym żadnej informacji? Zapomnieliście, że Polonia,to drużyna z Piotrkowa? Czy piszecie tylko po zwycięstwach? O inauguracji Concordii tez nic nie ma. Redakcja dramat, chyba boją się komuś podpaść

02


gość ~gość (Gość)18.08.2020 21:35

Sport tak popularny jak szachy pod wodą.

03


gość ~gość (Gość)18.08.2020 13:27

Czekamy na turniej w Piotrkowie, władze powinny jednak się zmobilizować aby taki turniej się odbył. A najlepiej finałowy.
Co do Poloni i Concordia, co ma piernik do wiatraka, a druga sprawa kopią i kopią tą piłę i nic z tego nie ma. Oprócz 22 wariatów biegających za jedną piłką. Poziom żaden.

30


???? ~???? (Gość)17.08.2020 20:36

Gratulujemy!

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat