Seniorzy z OEA podzielą się pasją tworzenia

Środa, 05 lipca 20230
„Malarstwo - Nasza Pasja” to tytuł wystawy prac uczestników Klubu Seniora, działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 8 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
fot.: Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim fot.: Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim

Wykonane różnymi technikami malarskimi prace, które zaprezentowane zostaną na wystawie, powstały pod kierunkiem instruktorki Elżbiety Abratkiewicz. Ich motyw przewodni to pasja i radość tworzenia.

Na wystawie będzie można podziwiać obrazy przedstawiające pejzaże, architekturę oraz martwą naturę. Malarze z Klubu Seniora podkreślają tą wystawą, że życie na emeryturze wcale nie musi być nudne, a na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań zawsze jest dobry czas - powiedziała Lidia Adaszek, kierownik Ośrodka Edukacji Artystycznej w Miejskim Ośrodku Kultury, zapraszając na wernisaż.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Będzie dostępna dla oglądających do 8 sierpnia, od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia Mediateki, czyli między 8:00 a 20:00.

 

MALARSTWO NASZA PASJA

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat