Advertisement

Ścigali pirata drogowego

PolicjaBełchatów Sobota, 10 grudnia 202211
Policjanci z bełchatowskiej drogówki prowadzili pościg za kierowcą osobówki, który nie zatrzymał się do kontroli. Pirat drogowy uciekając przed policjantami łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego. Ostatecznie stracił panowanie nad kierownicą i dachował.

Ładuję galerię...

8 grudnia 2022 roku policjanci z bełchatowskiej drogówki chcieli skontrolować kierującego samochodem marki Renault Laguna. Kierowca tego pojazdu na przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego wyprzedzał inne auto. W tej sytuacji mundurowi dali kierowcy wyraźne sygnały do zatrzymania. Zignorował je i kontynuował jazdę.

Mężczyzna nie stosował się do znaków drogowych, lekceważył sygnalizację świetlną. Uciekając w kierunku miejscowości Poręby pirat drogowy wyprzedzał inne pojazdy prawą i lewą stroną. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Kontynuował ucieczkę, jadąc ścieżką rowerową. Następnie uderzył w znak informacyjny i dachował. Na szczęście nieodpowiedzialny kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy. Tłumaczył, że chciał uniknąć kontroli policyjnej i konsekwencji, bo ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Mężczyzna został przesłuchany. Usłyszał zarzuty. Odpowie za nie zatrzymanie się do kontroli oraz za jazdę mimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  


Zainteresował temat?

7

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)10.12.2022 08:41

I kto tu jest piratem rozbójnikiem jak nie policja

629


wandal z broniewskie ~wandal z broniewskie (Gość)10.12.2022 10:44

Czy to był pirat z karaibów?

38


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.12.2022 10:10

Gdyby go nie gonili to by nie uciekał i nie doszło by do tak nieodpowiedzialnej sytuacji że strony policji

216


Taki ktoś ~Taki ktoś (Gość)10.12.2022 14:46

Zaje...sty jest. Pogratulować odpowiedzialności kierowcy.

32


stefan ~stefan (Gość)10.12.2022 13:03

bo laguna to bezpieczne auto za to nic mu sie nie stało

04


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat