Piotrcovia wznowiła treningi

Wtorek, 19 lipca 20229
Beep-testem oraz testem skoczności rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu drużyna piłkarek ręcznych Piotrcovii. Pierwsze zajęcia poprowadził Krzysztof Przybylski, a za część ogólnorozwojową odpowiedzialny był Dawid Głowacki.

Ładuję galerię...

W treningu wzięły udział nowe zawodniczki naszego klubu na czele z Brazylijką Tauani Martins Schneider oraz młodzieżowymi reprezentantkami Polski: Oliwią Suligą i Julią Jasińską.
Trenowała bramkarka Hanka Mučková, a kilka dni później dołączy przeziębiona, druga z Czeszek, Silvie Polášková. Zabrakło również Oliwii Szczepanek, która w poniedziałek zakończyła leczenie urazu, którego nabawiła się na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski. We wtorek ma się już na treningu.

 

Pierwszymi grami kontrolnymi, jakie rozegra piotrkowski zespół, będą mecze na turnieju w Lublinie. Piotrcovia zmierzy się z MKS Perłą FunFloor Lublin, Iuventą Michalovce i najprawdopodobniej Zagłębiem Lubin. W Piotrkowie odbędzie się zaś Memoriał Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego, ale szczegóły organizacji turnieju jeszcze nie są znane.

Najważniejsze jest abyśmy były wszystkie zdrowie, wtedy jesteśmy w stanie powalczyć z każdym. W końcówce poprzedniego sezonu kontuzje dały się nam mocno we znaki i miało to przełożenie na wyniki. Jesteśmy dobrej myśli. Nie chcę obiecywać medalu, ale na pewno o niego powalczymy. To jest sport i wszystko jest możliwe - powiedziała Aleksandra Oreszczuk.

 

Z kibicami (po polsku) przywitała się także Tau, czyli Tauani Martins Schneider.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

....... ~....... (Gość)19.07.2022 14:49

Czekam na mecze z niecierpliwością.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat