Nocny rajd nordic walking w Piotrkowie

Piątek, 08 grudnia 20235
Wyjątkowe wydarzenie szykuje piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W piątek 15 grudnia zaprasza wszystkich miłośników pieszych wędrówek na Nocny Rajd Nordic Walking.
Fot. P. Kołodziejska/archiwum ePiotrkow.pl Fot. P. Kołodziejska/archiwum ePiotrkow.pl

Trasa, o długości 8 kilometrów, rozpocznie się na parkingu przy ul. Sasanek. Poprowadzi uczestników przez Koło i Przygłów, gdzie następnie autokar zabierze wszystkich do malowniczej Osady Leśnej w Kole. Na miejscu na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz sportowo-rekreacyjne konkursy.

Nordic Walking to nie tylko zdrowy styl życia, ale również doskonała okazja do integracji z innymi pasjonatami aktywności fizycznej. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które połączy ruch, przyjemność i ducha świątecznej atmosfery! – zaprasza Leszek Heinzel, dyrektor OSiR.

Zgłoszenia należy składać osobiście w Centrum Rekreacyjnym przy ul. Belzackiej 108/110, pok. 29. Zapisy będą przyjmowane do 12 grudnia (wtorek). Dzieci i młodzież do lat 18 biorą udział pod opieką rodziców, opiekunów prawnych, bądź opiekunów grup. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grims ~Grims (Gość)10.12.2023 08:30

To będzie błotnisty rajd,później zachecam do
nocnej kompieli w słoneczku

11


zasada ~zasada (Gość)09.12.2023 16:19

Dzień od rajdów, noc od spania, a poranek od ...śniadania.

40


podKAŁczanin ~podKAŁczanin (Gość)08.12.2023 16:43

SKoda, że nie zrobili tego w poniedzialek o 12... Dlaczego nie w sobotę?

21


Biegacz ~Biegacz (Gość)08.12.2023 14:32

Oby więcej takich inicjatyw

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat