Muzycy świętowali jubileusze

ePiotrkow Sobota, 20 listopada 20210 973
70 lat Społecznego Ogniska Muzycznego, 55 lat Państwowej Szkoła Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim i 20 lat Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Te trzy jubileusze były okazją do wspólnego świętowania dla piotrkowian, którzy na co dzień żyją pasją do muzyki. Z tej okazji zorganizowano też wyjątkowy koncert.

Koncert Jubileuszowy zorganizowano w piątek (19.11.2021) w kościele parafialnym Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim. 

 

Tymczasem już w niedzielę (21.11.2021) w tej samej świątyni, odprawiona zostanie Msza Święta w intencji muzyków i wychowawców związanych z Państwową Szkołą Muzyczną w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat