artykuł sponsorowany

Filmowe nowości na dużym ekranie

Czwartek, 21 marca 2024
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne premiery filmowe. W repertuarze znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające wzruszeń, jak i te, które chcą zobaczyć sceny mrożące krew w żyłach. Nie zabraknie też nagrodzonego siedmioma Oscarami filmu Oppenheimer, który zostanie zaprezentowany w ramach cyklu Kino Konesera.
materiały prasowe / kadr z filmu materiały prasowe / kadr z filmu

PRZEDPREMIERA 

 

Godzilla i Kong: Nowe imperium 

 

Walka gigantów trwa!. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

 

 

PREMIERY

 

BUDDA. Dzieciak 98'

 

Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako „BUDDA”. To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

 

Jeżeli znasz BUDDĘ – przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube’ie. Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości.

Jeżeli nie znasz – koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych!

 

Każde z jego kont na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte.

 

 

Gdy rodzi się zło. Mieszkańcy małego, wiejskiego miasteczka odkrywają, że wkrótce narodzi się wśród nich demon. Dwaj bracia znajdują opętanego mężczyznę, który jest bliski "urodzenia" czystego zła. Mieszkańcy desperacko próbują uciec, zanim zło się narodzi, ale szybko odkryją, że jest już za późno. Żadna modlitwa im też nie pomoże.

 

Jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów w polskich kinach. Ocena 96% na portalu Rotten Tomatoes.

 

POZOSTAŁY REPERTUAR 

 

W najbliższych dniach kino Helios w Piotrkowie zaprasza także na seanse w ramach cyklów Kultura Dostępna oraz Kino Konesera w ramach, którego widzowie będą mogli obejrzeć film nagrodzony siedmioma Oscarami - Oppenheimer. Warto zwrócić też uwagę na tytuły, które w repertuarze są już od jakiegoś czasu: "Za duży na bajki 2", "Diuna. Część druga", "Biała odwaga", "Tylko nie ty" oraz "Urojenie".

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat