Advertisement

Mężczyzna utopił się w Wolbórce

Strefa FMRegion Sobota, 19 sierpnia 20238
Tragedia w miejscowości Krzykowice w gminie Wolbórz. W sobotę przed godziną 13.00 mężczyzna utopił się w rzece Wolbórce. Ciało zostało wyłowione przez strażaków.
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pakwi Zdjęcie ilustracyjne | fot. pakwi

Piotrkowscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że na rzece Wolbórce unosi się ciało mężczyzny. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Wolbórz wraz z łódką oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Piotrkowie. Wezwano także specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Tomaszowa.

Strażacy weszli do rzeki, podjęli poszkodowanego i przystąpili do reanimacji. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny - mówi mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

;) ~;) (Gość)20.08.2023 07:07

Od lat wiadomo, że strażacy qpisują się w teorię propagandy sukcesu.
Zawsze to samo. Lepiej wysłać za dużo. Tylko, że to za dużo to jest zawsze przesada.
No cóż. Bogate państwo to można.

87


Jaro ~Jaro (Gość)19.08.2023 23:22

Nie znacie procedur alarmowania i ratowania osób przebywających pod wodą tzw topielców otorz ratowników wysyła się tyłu dlatego gdyż takie osoby po wydobyciu ratuje się do dwóch godzin po zdarzeniu osoba ta była wyciągnięta dużo wcześniej więc przystąpiono do resuscytacji bardzo ważne aby jednostki dojechały jak najwcześniej i udzieliły pomocy lepiej odesłać jednostki gdy są niepotrzebne niż dysponować gdy zajdzie nagla potrzeba

83


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat