Maksymilian Danielak z Grand Prix Polski

KKS Ruch Piotrków Środa, 06 października 202121690
Maksymilian Danielak, zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, na co dzień trenujący w OSSM Białystok, zdobył złoty medal w grze pojedynczej w zakończonym w niedzielę w Sianowie (k/Koszalina) Grand Prix Polski U19.
Fot. KKS Ruch

Piotrkowianin przeszedł przez turniej brawurowo, a w całych zawodach nie oddał swoim nawet jednego seta. Danielak wygrał kolejno z Kacprem Górniakiem (KS Chojnik Jelenia Góra) 21:15, 21:7, Mateuszem Golasem (LKS Technik Głubczyce) 21:6, 21:15, Igorem Jaskiem (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle) 21:15, 21:12 i w finale z Dawidem Perkowskim (UKS Hubal Białystok) 21:13, 22:20. Do złotego medalu w singlu Danielak dołożył brązowy medal w grze deblowej.


- Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa. Widać, że moja forma wzrasta. Myślę, że to efekt pewnego rytmu turniejowego, w którym jestem. Za mną turnieje elity na Łotwie, Ukrainie i Polish International w Zakopanem, ponadto 6 zwycięstw w lidze niemieckiej. Praktycznie wszędzie - poza Polish International, który mi po prostu nie wyszedł - byłem zadowolony ze swojej gry. I tu też czułem się pewnie i stabilnie – podsumowuje piotrkowski zawodnik.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat