Advertisement

Konwój wstydu w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 17 marca 2018161
Plakat z wizerunkiem Antoniego Macierewicza można było zobaczyć w sobotę na ulicach Piotrkowa. To tzw. "konwój wstydu" zorganizowany przez polityków Platformy Obywatelskiej, który ma wskazać wyborcom problem gigantycznych premii przyznanych przedstawicielom rządu PiS.

Ładuję galerię...

Na bilbordzie, oprócz wizerunku Macierewicza znajduje się kwota jaką otrzymał w formie nagrody. Politycy Platformy Obywatelskiej chcą w ten sposób zwrócić uwagę Polaków na działania Prawa i Sprawiedliwości. - Pan Macierewicz jest posłem z okręgu piotrkowskiego. Niech odda pieniądze, które nienależnie pobrał, rozliczy się z 15 mln zł wydanych na karty. Niech w końcu udzieli odpowiedzi na interpelacje, które od roku leżą bez odpowiedzi. Rząd powinien się w końcu zając wojskiem, które Macierewicz zniszczył. Niech wyjaśni powiązania Antoniego Macierewicza ze strukturami rosyjskiej mafii. Te pytania padają publicznie i oczekujemy odpowiedzi od ministra Macierewicza i oczekujemy od Jarosława Kaczyńskiego, aby ministra rozliczył - wyliczała Elżbieta Radziszewska, posłanka PO.


Osoby zebrane na sobotnim proteście podkreślali, że mieszkańcom Piotrkowa nie jest obojętne to, co obecnie dzieje się w kraju. Piotrkowianie są oburzeni tym, jak rząd PiS rozdaje ogromne pieniądze. To jest kpina z ludzi! Minister Macierewicz niczego dla tego miasta nie zrobił, nigdy nikomu nie pomógł. Praktycznie to jest tylko jego lans w Piotrkowie od czasu do czasu. Pieniądze, które rząd przyznał sobie na nagrody, równie dobrze mogły być wykorzystane w służbie zdrowia - mówiła Małgorzata Pingot, działaczka Platformy Obywatelskiej.


Jak dodaje posłanka Elżbieta Radziszewska, akcja "Konwój wstydu" prowadzona jest w całej Polsce.


Zainteresował temat?

13

34


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (161)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pitero ~Pitero (Gość)20.03.2018 10:18

Piotrków to bastion pisu. I choćby macierewicz wydał 50 mln zł, a Rydzyk przyjął od rządu 500 mln zł, to złego słowa na pis nie można w tym mieście powiedzieć.

11


gość ~gość (Gość)19.03.2018 10:06

P.Radziszewska, powiedzcie gdzie jest 300 mln wyciągnięte, przez wasze rządy z Polskiej Żeglugi Morskiej.
Wasz rządy wydały miliardy na bezużyteczne działki w Chile i Kanadzie, zakupione KGHM Polska Miedź. Dodać trzeba ze działka w Kanadzie mieści się w rezerwacie Indian i jest nie do ruszenia .Brawo Wy . ekonomiści uczniowie Balcerowicza

157


gość ~gość (Gość)19.03.2018 22:51

Bojkotuje wszystkimi sposobami ta śmieszna opozycja po i sld bo już im gula rośnie jak można zrobić wiele w Państwie a nie tylko afery i korupcja Czepiaja się wypłat a oni sami mieli dużo większe hańba komuchy(SLD) już przy korytku nie zagoszczą i oby nigdy w życiu amen

34


gość ~gość (Gość)17.03.2018 21:02

A ja dzięki PISowi wiem że żyję, jeszcze trzy lata temu mieliśmy jedno dziecko i harowaliśmy po 200 godzin w miesiącu, teraz mamy już czwórkę i kolejne w drodze, korzystamy z programu 500+ i bierzemy 2000 zł. Żona siedzi na wychowawczym to kasę bierze, ja mogłem się zwolnić tzn. iść na chorobowe i kaska jest ze zwolnienia, bo za 2700 zł. to niech pracują idioci.

1428


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)19.03.2018 08:48

1,6 mln zł nagród w Trybunale Konstytucyjnym. Bizantyjskie premie od prezes Julii Przyłębskiej !!!!!!!!!!
DOŚĆ DOJNEJ ZMIANY!!!!!!!!!!!

175


Bolek Smoleński ~Bolek Smoleński (Gość)19.03.2018 18:07

SUKCES CIEMNEGO LUDU, wybrali na posła św Antoniego, prawdziwego patriotę i polaka z Warszawy, który jest naszym jedyną nadzieją na lepsze życie -

15


mark611 mark611ranga19.03.2018 11:01

Przepraszam że pytam a pani Radziszewska to ta w czapce

83


Wygląda mi na to ~Wygląda mi na to (Gość)18.03.2018 19:58

na zdjęciu nr 3, że Radziszewska przez pomyłkę założyła spodnie męża.

185


siła przewodnia ~siła przewodnia (Gość)19.03.2018 11:00

PiS nie spełni obietnicy wyborczej. Nie ma co liczyć na niższe stawki VAT.
Obniżenie stawek VAT było jedną z obietnic wyborczych PiS. Jarosław Kaczyński i jego otoczenia niejednokrotnie krytykowali PO za ich podniesienie z 22 do 23 proc. w 2011 r.
DOŚĆ DOJNEJ ZMIANY!!!!!!!!!!!!!!!

46


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat