Advertisement
artykuł sponsorowany

Dodatkowy nabór na UJK

Czwartek, 22 września 2022
W Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim trwa drugi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz na studia jednolite magisterskie. Jest to ostatnia szansa, aby wstąpić w szeregi akademickiej braci. Państwowa bezpłatna uczelnia, zlokalizowana w centrum miasta, jest świetnym wyborem dla osób, które swoją przyszłość wiążą z naszym regionem.

 

W swojej ofercie kształcenia Filia UJK posiada pielęgniarstwo – kierunek praktyczny, na którym nauka odbywa się w formie stacjonarnej, najlepszy dla osób pasjonujących się zagadnieniami z zakresu medycyny i ochrony zdrowia, dla których sprawowanie profesjonalnej opieki nad pacjentem będzie pewnego rodzaju służbą, a nawet misją.

 

Piotrkowska Filia UJK stara się wychodzić naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata a zwłaszcza rynku pracy. Logistykazarządzanie są tego najlepszym przykładem. To zdecydowanie najbardziej przyszłościowe kierunki studiów, ponieważ dają nieograniczone możliwości zatrudnienia. Branża logistyczna to nie tylko kwestie związane z dbaniem o spedycję czy magazyn, ale też szerokie możliwości rozwoju na stanowiskach w wielu dziedzinach gospodarki.

 

Proponowany przez Filię UJK kierunek administracja jest wkomponowany w coraz bardziej cyfryzowane oraz globalne realia XXI wieku, którego ścieżki kształcenia dostosowane są do współczesnego rynku pracy, podobnie filologia angielska, po ukończeniu której można podjąć pracę w międzynarodowych firmach.

 

Świetną alternatywą dla osób chcących połączyć pasję z życiem zawodowym jest ścieżka wojskowość i rekonstrukcja historyczna prowadzona na kierunku historia. Obecnie działalność grup rekonstrukcyjnych cieszy się coraz większą popularnością, inspirując pasjonatów do otworzenia własnej działalności. Wymieniony wyżej kierunek oferuje również ścieżkę archiwistyka/zarządzanie informacją i dokumentacją, który uprawnia do wykonywania zawodu archiwisty.

 

Dla osób, które pragną poszerzyć wiedzę z zakresu militarnych i pozamilitarnych zagrożeń występujących we współczesnym świecie i zostać specjalistą z zakresu bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego polecamy kierunek bezpieczeństwo narodowe. Filia UJK współpracuje w tym zakresie z podmiotami zewnętrznymi, związanymi z szeroko rozumianym bezpieczeństwem: Policją, Strażą Graniczną, Służbą Więzienną czy Wojskiem.

 

Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy m. in.: jako analityk finansowy/inwestycyjny, doradca finansowy, księgowy, pracownik banku czy specjalista ds. podatków, a także dla osób chcących prowadzić własną działalność gospodarczą oferujemy dwa kierunki studiów: finanse i rachunkowość oraz ekonomię.

 

Kandydatom, których pasją jest praca z dziećmi Filia UJK proponuje studia jednolite magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, które uprawniają do podjęcia pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu oraz w klasach I-III szkoły podstawowej. Natomiast ukończenie kierunku pedagogika umożliwia zatrudnienie w placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, resocjalizacyjnych i pomocowych, a także w instytucjach kulturalnych zajmujących się doradztwem edukacyjno-zawodowym.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja praca zawodowa sprawiała Ci satysfakcję a najlepiej, aby stała się Twoją pasją podejmij studia w Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim. Rekrutacja wciąż trwa!!!

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat