Advertisement

Do 12 lat za kratami za... papierośnicę?

Policja KMP Piotrków Środa, 28 września 202234495
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy używając przemocy wobec 34-latka zabrali mu papierośnicę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. 38 i 40-latek usłyszeli już prokuratorskie zarzuty rozboju.
fot.: KMP Piotrków Trybunalski fot.: KMP Piotrków Trybunalski

Zdarzenie miało miejsce przed jednym ze sklepów przy ulicy Włókienniczej w Piotrkowie Trybunalskim. 34-latek wychodził ze sklepu kiedy podbiegło do niego dwóch mężczyzn.

Zaczęli go bić po twarzy. Zażądali pieniędzy i poczęstowania papierosem. Bezbronnemu mężczyźnie zabrali pojemnik, w którym miał kilkanaście papierosów. Na miejscu szybko pojawił się policyjny patrol. 40-latek i jego o dwa lata młodszy kompan zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali skradzioną papierośnicę i zebrali materiał dowodowy w tej sprawie - mówi Dagmara Mościńska z KMP w Piotrkowie.

 

Sprawcy usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju, przestępstwa zagrożonego karą do 12 lat pozbawienia wolności.

 

fot.: KMP Piotrków Trybunalski

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marpiob ~marpiob (Gość)30.09.2022 10:27

Dwa lata nie za papierośnicę a za rozbój.

40


Historia ~Historia (Gość)28.09.2022 11:19

Spotkałem kiedyś takiego gościa, który w biały dzień w centrum W-Wy, po pijaku podczas rozboju żądał 0,50 pln a w tylnej kieszeni miał ponad 3000 pln. Nie wiem do końca jak się ta sprawa zakończyła, ale chyba tylko zawiasy dostał. Nikogo wtedy nie pobił ale były jakieś pijackie groźby i nie wiem czy przypadkiem nie wymachiwał jakimś nożykiem monterskim, bo był monterem anten telewizyjnych.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat