Advertisement
artykuł partnerski

Bóg mordu na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury

Wtorek, 21 marca 2023
Na podstawie tego dramatu Roman Polański nakręcił film, nie przypadkowo nadając mu tytuł "RZEŹ". Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru piotrkowski MOK zaprasza na sztukę Yasminy Rez "Bóg mordu".

Dwa małżeństwa spotykają się, aby omówić niesforne zachowanie swoich pociech. Co się wydarzy? Spokojna i racjonalna rozmowa między dorosłymi? Może jednak coś mniej cywilizowanego? To, co zaczyna się jako dialog pełen konwenansów, szybko przeradza się w prawdziwe pole bitwy na słowa i emocje… "Bóg mordu" Yasminy Rezy to błyskotliwie rozpisane inteligentne dialogi, pełne ironii i czarnego humoru, które są doskonałym pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów. To czarna komedia z manierami… bez manier!

 

Spektakl zdobył wiele nagród, między innymi Tony Awards w 2009 roku. Jest wystawiana na całym świecie.

 

A na scenie zobaczycie dobrze znaną piotrkowianom Izabelę Noszczyk, Michała Wielewickiego, Martę Marię Wiśniewską i Huberta Jarczaka.

 

Bilety do kupienia w MOK lub na kupbilecik.pl.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat