Advertisement

6-latek pod opieką kompletnie pijanej matki

Policja Poniedziałek, 24 kwietnia 20239
Prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 33-letnia matka, która sprawowała opiekę nad 6-letnim synem. Policjanci przekazali dziecko babci. Sprawą zajmie się sąd rodzinny. Śledczy sprawdzają również czy nie doszło do narażenia małoletniego na utratę zdrowia lub życia.
zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Dyżurny policji otrzymał informację, że na terenie gminy Radomsko nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoim małoletnim synem. O sytuacji zaalarmowali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Kobieta na miejscu została przebadana policyjnym alkomatem i okazało się, że miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W tym stanie zajmowała się swoim 6-letnim dzieckiem. Pieczę nad chłopcem przejęła babcia, a w domu pojawił się również ojciec. Śledczy sprawdzają, czy nie doszło do narażenia małoletniego na utratę zdrowia lub życia. Informacja została również przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Radomsku - relacjonuje asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

 

Policjanci przypominają, że rodzice zobowiązani są względem swoich dzieci do sprawowania nad nimi opieki, czuwania nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem. - Reagujmy na takie sytuacje, gdyż dzieci nie są w stanie same obronić się przed nagannymi zachowaniami swoich rodziców lub opiekunów - apelują funkcjonariusze.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Samotny ~Samotny (Gość)24.04.2023 09:00

A ojciec gdzie był?

50


fakt ~fakt (Gość)25.04.2023 11:37

"Policjanci przypominają, że rodzice zobowiązani są względem swoich dzieci do sprawowania nad nimi opieki, czuwania nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem."
Więc dlaczego dziecko przekazali babci a nie ojcu ?

20


Dudue ~Dudue (Gość)24.04.2023 09:25

Wiek Chrystusowy

34


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.04.2023 09:57

Jeżeli czytam Radomsko, to takie informacje mnie nie zaskakują

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat