Reklama

Artykuły do tagu: wyposażenie

Jak urządzić domowe biuro dla architekta?
Home office w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy stało się rzeczywistością dla przedstawicieli wielu różnych zawodów. W związku z tym wzrosła świadomość, jak ważna jest odpowiednia aranżacja domowego biura. Podpowiadamy, jak urządzić funkcjonalną przestrzeń do pracy dla architekta.
Sofa skórzana czy z materiału? Plusy i minuty.
Wybór sofy do salonu to bardzo ważna kwestia w urządzaniu wnętrza. Sofa powinna pasować stylem i kolorem do wnętrza, mieć odpowiednią wielkość w stosunku do pomieszczenia i wreszcie, mieć taki materiał jaki lubimy. Zanim wybierzemy odpowiedni materiał sofy, trzeba się dobrze zastanowić.
Działająca przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim fundacja Porta Vitae na co dzień wspiera obywateli Ukrainy. Wśród nich są mężczyźni, którzy decydują się powrócić do swojej ojczyzny, by walczyć o jej wolność i niepodległość. Udało nam się porozmawiać z Valerim, który podjął tę trudną decyzję, jego żoną oraz prezesem Porta Vitae.
Jak urządzić wygodną sypialnię zgodnie z feng shui?
Sypialnia uważana jest za zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To właśnie w niej wypoczywamy i zdobywamy energię na cały kolejny dzień. Powoduje to, że sypialnia musi być urządzona możliwie najlepiej w każdym szczególe. Doskonale w tym pomagają zasady feng shui. Czym się należy kierować, aby zachować je podczas urządzania sypialni?
Nowe wyposażenie dla świetlicy w Majkowie
10 tys. złotych pozyskało sołectwo Majków Mały na wyposażenie wiejskiej świetlicy. Dzięki tym pieniądzom kupiono m.in. nową zastawę kuchenną, niezbędne naczynia, sprzęty i akcesoria kuchenne.
Nowy sprzęt w szpitalu wojewódzkim
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim z nowym sprzętem medycznym i technicznym. Urządzenia zaprezentowano w czwartek (09.12.2021), w obecności władz województwa łódzkiego, które także miało swój wkład w jego zakupie.
Sprzęt komputerowy dla biblioteki w Aleksandrowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy. Laptop i tablety posłużą do organizacji zajęć i warsztatów w placówce.
Jak urządzić ergonomiczne biuro w domu?
Home office to coraz bardziej popularna forma wykonywania swoich obowiązków, które niegdyś wypełniało się w biurze. Podczas urządzania domowego biura należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Są nimi niewątpliwe wydzielenie odpowiedniej przestrzeni, odpowiednie oświetlenie oraz oczywiście wybór właściwych mebli. Szczególnie w tym ostatnim przypadku warto mieć się na baczności i wybrać wyposażenie ergonomiczne. Dlaczego?
Płytki - idealny wybór do każdego wnętrza
Płytki ceramiczne to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Szeroki wybór wzorów, rozmiarów i kolorów pozwala sprawić, że kuchnia, łazienka czy sypialnia nabierze nowego wygładu. Na co zwracać uwagę, wybierając idealne płytki do łazienki lub płytki podłogowe do salonu?
Jakie wybrać oprawy schodowe?
Wybierając oprawy schodowe, warto zwrócić uwagę nie tylko na estetykę, ale także na kilka innych elementów, które zapewnią domownikom najwyższe bezpieczeństwo i pomogą… oszczędzić energię. Jak wybrać te, które harmonijnie połączą najważniejsze walory idealnych lamp? Podpowiadamy.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat