Artykuły do tagu: performance

„Dwie strony ekranu czyli trzy” w Łódzkim Domu Kultury
„Dwie strony ekranu czyli trzy” w wykonaniu: Ewa Zarzycka (performance), duet Gawlikowski/Witkowski (audio) i Marcin Mierzicki (wideo) już dziś (29 kwietnia) o godz. 19.00 w Galerii Imaginarium w Łodzi (ŁDK, ul. Traugutta 18).
Performerzy w piotrkowskiej galerii
Jedni zerkali jedynie kątem oka. Drudzy przystawali, żeby popatrzeć. Jeszcze inni pytali: - Matko Boska, co ci ludzie wyprawiają?
Bączek puszczony, Interakcje rozpoczęte
Kolejne, już XVI, Interakcje rozpoczęte. O godzinie 17.00 w Galerii ODA przy Dąbrowskiego organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Performance przywitali gości i artystów. Festiwal potrwa do 17 maja.
Interakcje znów w Focus Mall
W piątek 16 maja od godziny 12.00 do 16.00 galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski stanie się sceną dla artystów-performerów.
Restauracja Europa jedzie do Madrytu
Grupa Restauracja Europa udaje się w kolejną europejską artystyczną podróż. Po Paryżu, Belfaście, Monzy, Ostrawie, Mińsku i Brukseli. 17 listopada Piotr Gajda i Gordian Piec wyruszą do Madrytu na zaproszenie organizatorów niezależnego Festiwalu Sztuki Performance Accion!MAD.
Ogień, wódka, muzyka... Nic nie było udawane!
W sobotni wieczór odbyła się dwunasta już Listopadowa Interwencja Artystyczna. Był ogień, muzyka, teatr i wódka...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat