Artykuły do tagu: Strefa

Piotr 2008: Ruszył Plebiscyt
Już po raz jedenasty redakcje Strefy FM Piotrków i Tygodnia Trybunalskiego organizują Plebiscyt na Osobowość Roku Piotr 2008. O tym komu przypadnie statuetka zadecyduje Kapituła Plebiscytu, do której co roku dołączają kolejni laureaci. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi pod koniec września. Lista kandydatów liczy już 23 osoby.
Jesienią Piotr po raz jedenasty
Piotr, to honorowy tytuł przyznawany wybitnej osobowości Piotrkowa, która swoją pracą i działaniem sprawia, że nasze miasto staje się bardziej przyjazne mieszkańcom. Piotr , to także przykład do naśladowania i jednocześnie podziękowanie dla wyróżnionego tym tytułem - za codzienną pracę i aktywność. W miniony wtorek obradowała, po raz pierwszy w tym roku, Rada Plebiscytu Piotr 2008. Zebranie organizacyjne Kapituły, tym razem wyjątkowo, zostało zorganizowane przez Ojca Gracjana Kubicę w historycznych i gościnnych murach klasztoru O.O. Bernardynów.
Jarosław Kaczyński w Strefie FM
Gościem Strefy FM był Jarosław Kaczyński - polski polityk, twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V i VI kadencji, od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 Prezes Rady Ministrów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat