Advertisement

Artykuły do tagu: Skóra

Mleczko, pianka czy żel – który kosmetyk najlepiej oczyści Twoją skórę?
Zdrowa, promienna i pełna blasku cera to marzenie wielu z nas. Jednak niewłaściwe oczyszczanie może nie tylko nie poprawić jej wyglądu, ale wręcz znacząco pogorszyć jej stan oraz pogłębić niektóre problemy. Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z twarzy oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków.
Poznaliśmy najlepszych sportowców powiatu piotrkowskiego
Bartosz Skóra, zapaśnik AKS Piotrków został najlepszym sportowcem powiatu piotrkowskiego. W czwartek w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie odbyło się podsumowanie roku sportowo – turystycznego. Nagrody i puchary otrzymali sportowcy, trenerzy, działacze, przedstawiciele samorządów i szkół.
Już 4 lipca mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.
Co to jest mezoterapia bezigłowa i kiedy ją stosować?
Zmęczona, szara, sucha i niedotleniona skóra, a do tego coraz bardziej widoczne zmarszczki? Dla kobiety prawdziwie wyczulonej na punkcie swojego wyglądu, może to brzmieć jak najgorszy koszmar. Tymczasem zmiany, jakie pojawiają się na naszej skórze z wiekiem bądź po prostu w wyniku pewnych uwarunkowań, nie są całkowicie nieodwracalne. Istnieją bowiem metody pozwalające uporać się z niechcianymi defektami. Jedną z nich jest właśnie mezoterapia bezigłowa.
Pudry naturalne to ratunek dla skóry tłustej i mieszanej
Lato to niełatwa pora roku dla cery tłustej lub mieszanej. Wracają problemy z nadmiernym świeceniem się skóry. A wydzielanie sebum ponad normę to także prosta droga do wykwitu innych niechcianych niespodzianek na twarzy. Stąd codzienne zabiegi o piękny wygląd i zdrową skórę warto wesprzeć… pudrem. Takim bez talku, parabenów czy alergenów. To skuteczny sposób na wyjście z urodowych tarapatów. Sprawdź, jak wybrać najlepszy puder dla siebie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat