Advertisement

Artykuły do tagu: OZPN

Przegrali 0:30. Żegnają się z IV ligą
W tym roku ponieśli chyba najwyższą porażkę spośród wszystkich polskich drużyn występujących w niższych klasach rozgrywkowych, będąc nie najlepszą wizytówką regionu bełchatowskiego. Zjednoczeni Gmina Bełchatów ostatecznie wycofali się z rozgrywek IV ligi łódzkiej.
Piłkarze odrobią zaległości w Wielką Sobotę
Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych reprezentanci kilkudziesięciu drużyn nie wybiegli w miniony weekend na boiska, zaległości mają odrobić w Wielką Sobotę.
Mundurowi uczczą 100. rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo
Mundurowi z naszego okręgu również uczczą 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. 24 marca w Gminno Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych.
16.03.2018 13:47
Mecze jednak odwołane
Jak już informowaliśmy, inauguracyjne mecze rundy wiosennej w okręgu piotrkowskim mogą zostać odwołane ze względu na warunki atmosferyczne, część z nich na pewno się nie odbędzie, w tym spotkania obydwu piotrkowskich drużyn PKS Polonia Piotrków Trybunalski i UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski.
Sędzia i piłkarz spotkają się w sądzie
Szykuje się bezprecedensowy proces przed piotrkowskim sądem. Arbiter piłkarski pozwał zawodnika.
W rundzie jesiennej zbyt często atakowano arbitrów
Niebawem rozpocznie się piłkarska runda wiosenna, tymczasem my sprawdziliśmy jakie wnioski płyną z przeprowadzonej przez członków Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej analizy po rundzie jesiennej obecnego sezonu. Podczas 10 spotkań rozpatrzono 155 spraw. Niektóre z nich dotyczyły agresywnego zachowania wobec sędziów.
Stal Niewiadów mistrzem okręgu piotrkowskiego
Seniorzy z Niewiadowa obronili zdobyty przed rokiem tytuł halowego mistrza okręgu piotrkowskiego. Podczas turnieju, który był jednocześnie XVII Memoriałem Zdzisława Bińka Stal Niewiadów wyprzedziła Omegę Kleszczów, a trzecie miejsce zajął LKS Lubochnia.
Młodzi piłkarze zagrali z Orkiestrą
W Piotrkowie odbył się w niedzielę piłkarski turniej z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział osiem zespołów, zwyciężył UKS Piotrcovia, drugie miejsce zajął GUKS Gorzkowice, a trzecie RAP Radomsko.
Ostatni moment by zostać sędzią
Przypominamy, że członkowie Zarządu Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłosili nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zapisywać można się do końca roku.
Jubileuszowy turniej niepodległościowy
Prezes piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Sipa spotkał się delegacjami Federacji Futbolu z Łucka i Zdołbunowa z prezesem Oleh'em Maziarko na czele. Omówiono przygotowania do Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej z okazji 100-lecia Niepodległości. Pierwsza część Turnieju odbędzie się w maju 2018 w Piotrkowie Trybunalskim, a druga część pod opieką Konsula Generalnego RP Wiesława Mazura w sierpniu w Łucku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat