Advertisement

Artykuły do tagu: OZPN

Sejf się odwołał. Mecz odwołany
W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego Astoria Szczerców przegrała z Lechią Tomaszów 0-2. Drugie spotkanie KS Paradyż – Włókniarz Zelów zostało odwołane. Być może w drugim półfinale z Zelowem zagra zupełnie inny zespół.
Mundurowi grali w piłkę
Zakończył się V turniej służb mundurowych, zorganizowany przez piotrkowski OZPN oraz Areszt Śledczy w Piotrkowie.
Znamy pary III rundy Pucharu Polski
Rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Spotkania odbędą się w środę 17 sierpnia o 17:00. Rewelacja rozgrywek, którą jest niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski, podejmie drużynę Szczerbca Wolbórz.
Grali piłkarze IV ligi i okręgówki
Kolejne mecze rozegrali piłkarze IV ligi łódzkiej i piotrkowskiej okręgówki. Polonia po porażce w Bełchatowie tym razem zremisowała na własnym boisku z Jutrzenką Warta 1-1.
Dlaczego z piłką w regionie jest coraz gorzej?
Narodowa reprezentacja w piłce nożnej spisuje się nieźle. Przynajmniej na razie. O wiele gorzej mają się za to klubowe drużyny z naszego regionu.
Piłkarski rozkład jazdy
W weekend piłkarze drużyn z naszego okręgu rozegrają kolejne mecze ligowe. Na początek piłkarski rozkład jazdy. W niedzielę o 15.00 piłkarze PGE GKS-u Bełchatów pożegnają się z I ligą meczem z Bytovią Bytów. A w sobotę o 17.00 ostatni mecz w tym sezonie rozegrają piłkarze tomaszowskiej Lechii, którzy zmierzą się z Oskarem Przysucha.
30.05.2016 22:18
Podium nie będzie
Wszystko wskazuje na to, że żadna z drużyn reprezentujących powiat piotrkowski nie znajdzie się na podium, dobiegających końca rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej. Zajmująca pierwsze miejsce Ceramika Opoczno o siedem punktów wyprzedza drugą Stal Niewiadów i o jedenaście, trzeci Świt Kamieńsk, tuż za podium znajduje się GUKS Gorzkowice, ale do zespołu z Kamieńska traci siedem punktów, a do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki. Poniżej prezentujemy wyniki meczów tej ostatniej.
Podsumowanie piłkarskiej środy
Piłkarze GKS Bełchatów nadal nie mogą pochwalić się wygraną w meczu I ligi. W kolejnym spotkaniu zremisowali bowiem w Suwałkach z Wigrami 2-2. Widmo spadku nie zostało zatem zażegnane.
Piłkarski rozkład jazdy
Piłkarze naszego regionu rozegrają dziś i jutro kolejne mecze ligowe. Walcząca o pozostanie w IV lidze piotrkowska Polonia pojedzie do Rzgowa.
Stanisław Sipa po raz trzeci
Stanisław Sipa przez kolejne cztery lata będzie rządził piotrkowskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej. Podczas poniedziałkowego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego spośród 86 delegatów zagłosowało na niego 63, na Piotra Zientarskiego 10, a na Pawła Wiśniewskiego 9. To będzie już trzecia kadencja starego-nowego prezesa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat