Advertisement

Artykuły do tagu: Karuzela Smaków

Kuchnie Świata: tym razem będzie królować Italia
Już po raz kolejny kucharze z piotrkowskiej Karuzeli Smaków zapraszają wszystkich wielbicieli kuchni włoskiej na Wieczór z Kuchniami Świata, który tym razem odbędzie się 25 stycznia, początek o godzinie 19:00! To będzie już drugie spotkanie z regionem Italii.
Już 23 listopada Karuzela Smaków zaprasza wszystkich na Wieczór z Kuchnią Hiszpańską
Buenos dias! Karuzela Smaków pamięta o wszystkich gościach, którzy lubią nietuzinkowe smaki i już 23 listopada o godzinie 19.00 zaprasza wszystkich na Wieczór z Kuchnią Hiszpańską! Płacisz 79 zł i jesz ile chcesz!
Restauracja Karuzela Smaków zaprasza na darmowe desery od czwartku 7 listopada!
Już w ten czwartek 7 listopada 2019 listopada Karuzela Smaków zaprasza wszystkich fanów pysznego jedzenia na premierę swojej nowej karty. Z tej okazji przygotowano niespodziankę: do każdego zamówionego dania głównego od czwartku do niedzieli deser degustacyjny gratis!
22.07.2019 15:03
Karuzela smaków
Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez szefa kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.
Spotkanie z blogerką Olą Radomską w Karuzeli Smaków
Już 21. maja o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza wszystkie żywiołowe Kobiety na Wtorkowe Szpilki!
Kuchnie świata w Piotrkowie w sobotę 13 kwietnia w Karuzeli Smaków. Zarezerwuj miejsce już dziś!
Karuzela Smaków www.facebook.com/KaruzelaSmakow/ zaprasza na wyjątkowe co miesięczne spotkania w Restauracji w Piotrkowie. W kwietniu odbędzie się spotkanie poświęcone kuchni Ameryki Północnej. To już w sobotę, 13 kwietnia w godzinach 19.00-22.00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat