Artykuły do tagu: ¶piewamPiotrków

Kolejny koncert z cyklu
Aleksandra Przybył wyst±pi przed piotrkowianami. Koncert "Na pierwszy znak" rozpocznie się 25 paĽdziernika o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "¦piewam Piotrków".
Koncert finałowy
Miło¶ć była motywem przewodnim finałowego koncertu z cyklu „¦piewam Piotrków”, który odbył się w czwartek w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie. Na scenie wyst±piło ł±cznie siedmioro młodych artystów i taneczny kwartet. W repertuarze obok znanych utworów polskich i zagranicznych znalazło się również miejsce na piosenki autorskie wokalistów.
„¦piewam Piotrków” z Mart± Koszack±
Jimi Hendrix, Bill Withers, Pink Floyd, Amy Winehouse, Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz czy Marcelina to tylko niektórzy arty¶ci, których piosenki za¶piewała bohaterka czwartkowego koncertu z cyklu „¦piewam Piotrków” Marta Koszacka. Młodej wokalistce akompaniował na gitarze akustycznej Mateusz Żerek. Koncert tradycyjnie odbył się w galerii Kawiarni Teatralnej w Miejskim O¶rodku Kultury.
Siostrzany duet w koncercie „¦piewam Piotrków”
Po raz pierwszy w ramach koncertu „¦piewam Piotrków” wyst±pił taki duet, duet siostrzany. W czwartek 22 marca na scenie galerii MOK wyst±piły Julia i Zuzanna Kafar. Dziewczęta nie tylko za¶piewały, ale również zagrały na skrzypcach, a Julia dodatkowo jeszcze na fortepianie i w kwartecie smyczkowym.
Muzyczna podróż po ¶wiecie z Justyn±
Choć cykl koncertów nosi nazwę „¦piewam Piotrków”, ci którzy w czwartek, 22 lutego przyszli do Miejskiego O¶rodka Kultury na występ Justyny Piesik-Kendry odbyli muzyczn± podróż po ¶wiecie. Wokalistka, której na fortepianie i klarnecie akompaniował Piotr Grzelak, za¶piewała, jak to okre¶liła, utwory znane, mniej znane i zupełnie nieznane, wszystkie jednak zwi±zane z podróż±. Tytuł jej koncertu brzmiał wła¶nie „Podróż”.
W Galerii Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim 22 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "¦piewam Piotrków".
„¦piewam Piotrków” z zespołem Na Novo
W ramach cyklu koncertów „¦piewam Piotrków” w czwartkowy wieczór w Miejskim O¶rodku Kultury wyst±pił duet Na Novo. Patrycja Sikora – ¶piew i Franciszek Snopek – gitara, wykonali utwory z repertuaru Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Kabaretu Starszych Panów. W rolę konferansjera wcielił się Maciej Kozłowski. Był to trzeci z cyklu koncertów, którego celem jest promowanie lokalnych talentów w¶ród piotrkowskiej publiczno¶ci.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat