Artykuły do tagu: Piotrcovia

Tuzin bramek Wypych nie wystarczył
Tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na zwycięstwo piłkarek ręcznych Piotrcovii w Elblągu. Miejscowy Start powoli odrabia stracony na początku sezonu dystans i w meczu 8. kolejki PGNiG Superligi pewnie pokonał drużynę Henryka Rozmiarka 30:23 (16:13).
Coraz gorsza sytuacja Piotrkowianina
To był mecz o przysłowiowe cztery punkty. Beniaminek PGNiG Superligi KPR Legionowo pokonał przed własną publicznością Piotrkowianina 33:31 i tym samym nasz zespół jest nadal bez wygranej w obecnych rozgrywkach. Z jednym zaledwie punktem podopieczni Tadeusza Jednoroga okupują ostatnie miejsce w tabeli.
Piotrcovia przegrała ważny mecz
Mimo trzybramkowego prowadzenia po pierwszej połowie spotkania piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały mecz 7. kolejki PGNiG Superligi z KPR Jelenia Góra 25:26 (13:10).
Piotrkowianin nadal ostatni w tabeli
Piłkarze ręczni Piotrkowianina nadal bez zwycięstwa w obecnym sezonie PGNiG Superligi. Zespół Tadeusza Jednoroga przegrał na własnym boisku ze Stalą Mielec 31:36 (18:19) w meczu 6. kolejki PGNiG Superligi.
Trwa nabór do pierwszej piotrkowskiej żeńskiej sekcji koszykarskiej.
Świetna końcówka zdecydowała o wygranej
Kapitalna postawa bramkarki Justyny Jurkowskiej i skuteczność Agaty Wypych dały Piotrcovii zwycięstwo nad wyżej notowanym zespołem z Koszalina. To druga wygrana podopiecznych Henryka Rozmiarka.
Nie było niespodzianki w Lubinie
Nie było niespodzianki w meczu Zagłębia Lubin z Piotrcovią. Nasz zespół przegrał 28:36 (12:20). Już po pierwszej połowie gospodynie prowadziły różnicą ośmiu bramek.
Pierwszy punkt Piotrkowianina
Pierwszy punkt Piotrkowianina w sezonie 2013/2014 stał się faktem. Nasz zespół zremisował 28:28 w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Lubin. Do przerwy był również remis 17:17.
Niespodzianka była blisko. Piotrcovia powalczyła z Vistalem
Niezwykle zacięte spotkanie obejrzeli kibice w Piotrkowie. Skazywana na wysoką porażkę Piotrcovia do ostatniej akcji miała szanse na remis. W meczu 3. kolejki PGNiG Superligi nasza drużyna przegrała z Vistalem Łączpolem Gdynia 17:18 (5:10).
Mistrzowie Polski byli za mocni
Przeciwnikami piotrkowskich drużyn w 2. kolejce rozgrywek PGNiG Superligi były drużyny aktualnych mistrzów Polski. Zarówno Piotrkowianin jak i Piotrcovia wstydu nie przyniosły, ale zeszły z boiska w roli pokonanych.