Coraz gorsza sytuacja Piotrkowianina

Strefa FM Sobota, 19 października 201317
To był mecz o przysłowiowe cztery punkty. Beniaminek PGNiG Superligi KPR Legionowo pokonał przed własną publicznością Piotrkowianina 33:31 i tym samym nasz zespół jest nadal bez wygranej w obecnych rozgrywkach. Z jednym zaledwie punktem podopieczni Tadeusza Jednoroga okupują ostatnie miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa była obiecująca. Przez większą jej część wynik spotkania oscylował wokół remisu, a w ostatnich minutach Piotrkowianin wypracował sobie niewielką przewagę i zszedł do szatni z prowadzeniem 14:12.
Niestety jednak w drugiej części gry dał o sobie znać największy mankament Piotrkowianina czyli gra w defensywie. Gospodarze rzucili przez 30 minut aż 21 bramek i odwrócili losy spotkania. Sytuacja Piotrkowianina staje się coraz bardziej dramatyczna. 9 listopada nasza drużyna zmierzy się przed własną publicznością z MMTS Kwidzyn i aby poprawić tę sytuację będzie musiała wygrać.

KPR Legionowo - Piotrkowianin 33:31 (12:14)
Piotrkowianin: Ner - Pilitowski 2, Woynowski 5, Pacześny 1, Trojanowski 8/3, Swat 6, Tórz 5, Różański 1, Daćko 2, Iskra, Pożarek 1.
Trener: Tadeusz Jednoróg

1

0

Komentarze (17)

czerwona latarnia ~czerwona latarnia (Gość)01.11.2013 13:40

Albo zmiana Jednoroga albo koniec piłki ręcznej w Piotrkowie.

00

sol ~sol (Gość)29.10.2013 10:12

a co tu można oczekiwać po Pani prezes,która nia ma pojęcia o prowadzeniu klubu[może raczej o prowadzeniu suwnicy],ściągnęła do Piotrkowa także piłkę plażową,bo jej synek był tym bardzo zainteresowany,po co nam dodatkowe obciążenia,chyba będzie I liga

00

czerwona latarnia ~czerwona latarnia (Gość)27.10.2013 18:34

JEDNORÓG - The Final Countdown

00

krzyk z końca tabeli ~krzyk z końca tabeli (Gość)27.10.2013 11:00

Prawda jest taka,że gdyby nie stypendia z UM,to już by tego klubu nie było. Szczukocka wiele wymaga,a płaci na poziomie I ligi,a pozatym pieniądze często są z opóżnieniem i wielka pani prezes za niezrealizowanie celu sportowego potrafi też wypłacić 70-80 proc. uzgodnionej z zawodnikiem sumy.Kolejna sprawa to tajemnicze zniknięcie z klubu Merka i Furmana.Jeszcze 2-3 porażki i będzie pozamiatane i można przygotowywać się do gry w I lidze.

00

jaki ~jaki (Gość)24.10.2013 10:25

stypendia podzielone , zacznie się gra

00

ktos ~ktos (Gość)21.10.2013 21:27

"Piotrkow" napisał(a):

kogo masz na myśli tych niedoświadczonych?

00

januszek ~januszek (Gość)21.10.2013 21:06

Z tymi wychowankami klubu to trochę przeginasz dudu.Wymień mi proszę tylko jednego wychowanka w całej historii klubu w ekstraklasie,którego gra miała realny wpływ na wyniki osiągane kiedykolwiek przez zespół.

00

jan ~jan (Gość)21.10.2013 20:01

Myśle że szkoda czasu na dłuższy tekst..... osmieszajcie sie dalej, nic Wam nie grozi, zawsze znajdzie sie kilku dobrych wujaszków którzy zasilą Was kasą / nie ze swojego konta/ i nadal bedziecie udawac swietnych zawodników ekstraklasy... Zreszta moze znowu ktos sie spózni i trafią sie 2 punkciki :)

00

Piotrkow ~Piotrkow (Gość)21.10.2013 15:26

To wszystko przez zarzad ktory NIC nie potrafi , tylko HAPAC pieniadze. nie dlugo przez nich nie bedzie MKS nie bedzie NIC. sprzedaja najlepszych zawodnikow a na ich miejsce sciagaja niedoswiadczonych mlodzikow. TO SA KPINY!!