Nie było niespodzianki w Lubinie

Strefa FM Niedziela, 29 września 20132
Nie było niespodzianki w meczu Zagłębia Lubin z Piotrcovią. Nasz zespół przegrał 28:36 (12:20). Już po pierwszej połowie gospodynie prowadziły różnicą ośmiu bramek.

Piotrcovia od 2007 roku nie potrafi wygrać w Lubinie i trudno było się spodziewać, że zdobędzie punkty w maleńkiej szkolnej hali, w której gra Zagłębie. Po pierwszej połowie gospodynie wygrywały 20:12. W drugiej połowie gra nieco się wyrównała, ale odrobienie strat z pierwszej części gry było zadaniem niewykonalnym. Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzuciła Agata Wypych - 10. Na uwagę zasługuje pierwszy gol w barwach Piotrcovii Natalii Tórz.

Zagłębie Lubin - Piotrcovia 36:28 (20:12)
Piotrcovia: Jurkowska, Skura - Kucharska 1, Mielczewska 1, Piecaba 2, Cieślak 2, Brzezowska 1, Wypych 10/2, Szafnicka 3, Pasternak 7/5, Tórz 1, Rol, Olek, Nowak.