Artykuły do tagu: Piotrcovia

Piotrcovia zagrała bez trenera
Piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin i odpadły z tych rozgrywek. Naszą drużynę z konieczności musiała poprowadzić kierowniczka zespołu Mariola Michalak. Nowy trener Sławomir Kamiński nie miał jeszcze ważnej licencji.
Sławomir Kamiński poprowadzi Piotrcovię
Poznaliśmy nazwisko szkoleniowca, który podejmie się trudnego zadania jakim będzie utrzymanie Piotrcovii w PGNiG Superlidze. Będzie nim Sławomir Kamiński. To trener dobrze znany w Piotrkowie. Pracował kilka lat z drużyną piłkarzy ręcznych Piotrkowianina.
Rozmiarek żegna się z Piotrcovią
Henryk Rozmiarek nie poprowadzi już zespołu Piotrcovii. Po poniedziałkowym treningu prezes klubu Kamil Ziemba wręczył szkoleniowcowi wypowiedzenie umowy o pracę.
Piłka ręczna: Porażki piotrkowskich drużyn
To nie była udana sobota dla kibiców piłki ręcznej w Piotrkowie. Wysokiej porażki w Jeleniej Górze doznały szczypiornistki Piotrcovii, a piłkarze ręczni Piotrkowianina ulegli we własnej hali Gaz-System Pogoni Szczecin. Podopieczni Rafała Kuptela zasłużyli na brawa, ale nie poprawili swojego dorobku punktowego.
Piotrcovia bez szans w Lubinie
Piłkarki ręczne Piotrcovii wysoko przegrały pierwszy mecz 1/4 finału Pucharu Polski. Drużyna Henryka Rozmiarka uległa w Lubinie miejscowemu Zagłębiu 25:37 (11:22). Już po pierwszej połowie przewaga gospodyń nie podlegała żadnej dyskusji.
Osiem minut Nera, porażka Piotrkowianina
Wysoką porażką Piotrkowianina z Orlenem Wisłą Płock zakończyło się spotkanie PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Drużyna Rafała Kuptela przegrała w Orlen Arenie 30:40 (12:20). Tylko osiem minut zagrał Piotr Ner, który ukarany został czerwoną kartką.
Niewiele brakło do niespodzianki
Piłkarki ręczne Piotrcovii nie powiększyły swojego skromnego dorobku punktowego. Mimo świetnej drugiej połowy przegrały z Pogonią Baltica Szczecin 25:26 (10:14). Po raz kolejny klasą dla siebie była Agata Wypych, która rzuciła aż dziesięć bramek (w tym 9/9 z karnych!).
Wysoka porażka Piotrcovii w Koszalinie
Nie udało się niestety piłkarkom ręcznym Piotrcovii powtórzyć wyniku z pierwszej rundy sezonu zasadniczego. Energa AZS Koszalin zrewanżowała się za porażkę sprzed kilku miesięcy i wygrała pewnie 29:22 (16:10).
Piotrkowianin opuścił ostatnie miejsce w tabeli
Niezwykle ważną wygraną odnieśli piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonując w 14. kolejce PGNiG Superligi Zagłębie Lubin 35:27 (18:14). Pozwoliło to na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli.
Turniejowy triumf UKS Piotrcovia
Osiem drużyn podzielonych na dwie grupy wzięło udział w turnieju rocznika 2004, którego organizatorem był UKS Piotrcovia przy współudziale prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka i OZPN Piotrków. Po zaciętej walce wygrał pierwszy zespół Piotrcovii.