Advertisement

Łączy ich Pawłów

ePiotrkowRegion Środa, 17 lipca 201938357
W sobotę, 6 lipca na placu rekreacyjno-sportowym w Pawłowie odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem ŁĄCZY NAS PAWŁÓW z okazji połączenia dwóch miejscowości Pawłów Dolny i Pawłów Górny w jedno sołectwo Pawłów.
Łączy ich Pawłów

Był grill, pyszne przekąski, ciasta przygotowane przez mieszkańców sołectwa, a także tańce pod chmurką i małe rozgrywki sportowe. - Serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie i pomoc w organizacji imprezy integracyjnej wszystkim mieszkańcom sołectwa Pawłów - dodaje sołtys sołectwa Pawłów Emilia Kułak wraz z Radą Sołecką.

 

Organizatorami spotkania byli: sołtys, Rada Sołecka i mieszkańcy sołectwa Pawłów.

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fgty ~fgty (Gość)16.08.2019 09:35

raczej podzielił nie połączył...malowanie trawy na zielno

10


hehahah ~hehahah (Gość)18.07.2019 10:05

gty - masz rację! ani się tak nie kochają jak na fotkach, ani nawet dzień dobry nie odpowiedzą, ani nie chcą takiej sołtyski jak jest wybrana

30


PpPpP ~PpPpP (Gość)19.07.2019 13:16

Macie racje co do połączania bo nikt go nie chciał, ale nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Może i nie chcieliście takiej Pani Sołtys ,ale tak naprawdę nic nie zrobiliście w związku z tym, ani nie było żadnej konkretnej kandydatury, która warta była uwagi.

20


Pawłów rules ~Pawłów rules (Gość)18.07.2019 09:17

A ja mam w placu 50-cio letniego świerka, którego sadzonkę przywiozłem właśnie z Pawłowa. Drzewo sielskie, jest jednocześnie domem paru rodzin ptasich.

20


gty ~gty (Gość)17.07.2019 11:59

Nie prawda: mieszkańcy jednego Pawłowa nie chcieli połączenia. Zgłaszali swoje uwagi, zbojkotowali....bo wiedzieli że z góry już zostało wszystko rozstrzygnięte.
Proszę nie malować trawy że wszystko jest ok, wszyscy się kochają i pasuje im zmiana.
JEST ODROTNIE.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat